Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 10. 2019
Malá čausa, Prievidza
Rodinný dom 10 km od Prievidze, v obci Malá Čausa v lone prírody , neprehliadnite VIDEO
89 000 €

Rodinný dom 10 km od Prievidze, v obci Malá Čausa v lone prírody , neprehliadnite VIDEO

89 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 240 m2
  Zast. plocha: 184 m2
  Plocha pozemku: 1219 m2
 • Cena za m2: 370,83 €/m²
  ID inzerátu: 3800123
Nájsť priamo v Prievidzi rodinný dom s dostatočne veľkým rovinatým pozemkom je v súčasnosti problém, pozemkov je minimum a ceny sú na maxime. Častým riešením je zvolenie alternatívy a to pozemok, alebo starší rodinný dom tak cca 10 km od Prievidze, ale aj v tejto alternatíve je trh v dnešnej dobe skúpy.

Čo poviete na rodinný dom v malebnej okrajovej obci Malá Čausa, vzdialenej od Prievidze tak cca 10 km? Tento rodinný dom môže poskytnúť vašej rodine veľkorysý priestor na bývanie a to najdôležitejšie, pokojné bývanie, kde si budete môcť naplno vychutnávať relax, a ten čistý vzduch, tá príroda a pohoda.
Rodinný dom je postavený na rovinatom pozemku o celkovej výmere 1219 m2, zastavaná plocha 184 m2 a úžitková plocha 240m2. Na konci pozemku preteká potôčik a pozemok končí na kraji lesíka, takže taký menší či väčší ideál vášho vysnívaného bývania?.

TECHNICKÝ STAV DOMU: Rodinný dom je v centrálnej časti obce. Je to dvojpodlažný rodinný dom pozostávajúci z hlavnej časti a prístavby. Hlavná časť rodinného domu / pôvodný rodinný dom / sa užíva od roku 1930 a prístavba bola uskutočnená v 90-tich rokoch. Hlavná časť rodinného domu bola postavená z tehál o hrúbke 50 cm a v roku 2018 prešla rekonštrukciou – strecha, zateplenie domu -polystyrén o hrúbke 8 mm, nová elektroinštalácia a vodoinštalácia, zateplené stropy, nová kúpeľňa, nový komín nerezový a vyvložkovaný. V prístavbe sú nové plastové okná a nový balkón, inak je prístavba v pôvodnom stave.

DISPOZÍCIA: Rodinný dom pozostáva z 6-tich obytných miestností a príslušenstva – 2 krát kuchyňa, 2 krát kúpeľňa a WC, chodba, komora, technická miestnosť, schodisko. / pôdorys a fotky interiéru k dispozícii na požiadanie/

Dom je napojený na IS – obecný vodovod, el. energia, prípojka plynu na pozemku, odpad z WC, kúpeľne, kuchyne na vlastnú žumpu. Kúrenie v hlavnej časti zabezpečujú krbové kachle a v prístavbe je nutné kúrenie sfunkčniť.

NÁZOR MAKLÉRA: Dom je možné využívať na rekreačné bývanie a po rekonštrukcii domu si môžete z neho vytvoriť úžasný vysnívaný domov nie len pre vás, ale možno aj pre vašich rodičov, možnosť dvojgeneračného bývania, s možnosťou dvoch samostatných bytových jednotiek, prípadne môžete tomuto domu dať celkom iný rozmer – vaša kreativita pri tomto dome nemá hraníc a vy si ho môžete upraviť podľa vašich požiadaviek a financií.

LOKALITA: Obec Malá Čausa je okrajová obec, osadená v lone prírody, vzdialená od okresného mesta Prievidza 10 km. Počet obyvateľov cca 666. V obci sa nachádza materská škôlka, futbalové ihrisko, jazdecký klub, kostol, potraviny, krčma a strašne veľa prírody a čerstvého vzduchu.

BONUS: majiteľ nehnuteľnosti má vo vlastníctve podiely na susedných pozemkov / vo výmere 1615 m2 /, ktoré sú v cene nehnuteľnosti, a možno...

Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala a chceli by ste zistiť podrobnejšie informácie, či dohodnúť si obhliadku, kontaktujte ma píšte, tč: 0917 114 229, mail: ludmila.galambosova@gmail.com Ing. Galambošová Ludmila / osobná realitná maklérka LARES reality

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Balkón: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty