RODINNÝ DOM KOŠICE SEVER
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 07. 2021
Košice I - Sever
RODINNÝ DOM KOŠICE SEVER
585 000 €

RODINNÝ DOM KOŠICE SEVER

585 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 687 m2
  Zast. plocha: 394 m2
 • Cena za m2: 851,53 €/m²
  ID inzerátu: 3800513
    V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na ulici Lesná v mestskej časti Košice Sever.  Stavba bola daná do užívania v roku 1998. Architektonický vzhľad vily vznikol v renomovanom projekčno-architektonickom štúdiu KOPA Táto jedinečná funkcionalistická stavba svojim vzhľadom a orientáciou pripomína loď plaviacu sa zo severu na juh.  Dom je situovaný v tichej zóne pri lese na konci slepej ulice.

    Dispozičné riešenie stavby: 

1. NP: dvojgaráž, chodba, kotolňa, 2 pivnice, schodisko

2. NP: predsieň, chodba, hala prepojená s jedálenskou časťou i kuchyňou, špajza, šatník, zimná záhrada, kúpeľňa a samostatné wc.

3. NP: chodba, šatník , štyri spálne z toho tri disponujú galériou viď fotogalériu, kúpeľňa s fínskou saunou, samostatné wc a terasa prístupná s troch izieb.

1. NP je z monolitického tepelnoizolačného betónu ostatné podlažia sú murované z tehál hrúbky 40 cm. Okná a vstupné dvere sú hliníkové, výplne okien sú z dvojskla plneného argónom. Podlahy v obytných miestnostiach sú opatrené drevenými vlysmi, ostatné plochy podláh sú z keramickej dlažby.  Interiérové dvere i obložkové zárubne sú z tvrdého dreva.

    Dom svojim riešením pôsobí nadčasovým dojmom a zároveň spĺňa požiadavky náročnejšej klienteli. Vhodný je pre pre 4 - 5 člennú rodinu. 

     Pýchou tohto domu je zimná záhrada prepájajúca dennú a nočnú časť skleneným točiacim schodiskom. Pri posedení v tejto časti domu máte pocit, ako keby ste boli v neďalekej botanickej záhrade, pričom tento priestor ponúka aj doplnkovú funkciu a to ohrev domu hlavne v jarnom a jesennom období. Otváranie okien a s ním spojené odvetranie zimnej záhrady je riešené elektronicky s možnosťou nastavenia požadovanej teploty na inštalovanom termostate. 

    Vykurovanie v dome je zabezpečené plynovým kotlom. V dennej časti je ohrev zabezpečený podlahovým kúrením, v nočnej radiátormi.  V hale je umiestený krb s vyhrievacou vložkou. Okná na dome sú opatrené vonkajšími žalúziami. 

Dom je napojený na všetky inžinierske siete.

   Prináležiaci pozemok je o výmere 687 m². Pozemok je rozdelený na tri časti a zároveň tri výškové úrovne. 1. časť nachádzajúca sa pred vstupom do domu na úrovni príjazdovej cesty disponujúca odstavnou plochou pre dve vozidlá a vstupom do dvojgaráže i samotného domu. 2. časť na úrovni druhého nadzemného podlažia domu, na ktorej sa nachádza bazén. 3. časť pozemku na úrovni tretieho nadzemného podlažia domu disponujúca oddychovou zónou so záhradným ohniskom. Svojou členitosťou tento výnimočný pozemok ponúka skvelú intimitu.

   V prípade záujmu o bližšie informácie, prípadne obhliadku ma kontaktujte VÝHRADNE TELEFONICKY na čísle 0918 689 846.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet pivníc: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty