Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 11. 2019
JUNGMANNOVA, Bratislava V - Petržalka
ZAČIATOK PETRŽALKY 1. IZB. BYT INTERNET
440 €/mes.

ZAČIATOK PETRŽALKY 1. IZB. BYT INTERNET

440 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Energie: 60 €/mesiac
    ID inzerátu: 3806438
BONY REAL - ZAČIATOK PETRŽALKY 1. IZB. BYT INTERNET / 1. ROOM FLAT CLOSE TO CENTER PETRZALKA

Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Petržalka, JUNGMANNOVA ulica. Plocha: 37m2.. Stav: kompletná rekonštrukcia. Parkovanie: verejné.

Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je samostatná .Internet je už v cene!
Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! Bezproblémové parkovanie! V blízkosti Poliklinika Šustekova, hrádza, TPD, EK UNIVERZITA, Električka a MHD s rýchlym prístupom do centra.

+Energie 60€. Voľný od 1.1.2020! Malé dieťa nie. Domáce zviera nie. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real
*Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa.

**Ak si nenašiel byt, ktorý by ti vyhovoval, tak pošli vlastnosti bytu ktorý hľadáš a my ti pošleme aktuálnu ponuku bytov presne podľa tvojich kritérií.

For rent 1. room apartment Bratislava – Petržalka, JUNGMANNOVA street. Area: 37m2. Condition: completely renovated. Parking: public.
This apartment is fully furnished and fully equipped with appliances. Kitchen is separate. Internet is already included!
The apartment is located in a location with excellent amenities! Quick access to the city center and all directions! Stop! Trouble-free parking! Close to Polyclinic Sustekova, dam, TPD, EK UNIVERSITY, Tram and public transport with quick access to the center.
+ Energy 60 €. Free from 1.1.2020! More info at 0948 314 905 and info@bonyreal.sk. You can find the current offer at bit.ly/Bony_Real
* Applicant pays brokerage commission for RK and refundable deposit in the amount of rent for the owner.

** If you have not found an apartment that suits you, send us the properties of the apartment you are looking for and we will send you the current offer of apartments according to your criteria.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty