REZERVOVANÉ | 2-izbový byt (85m2) s balkónom (6m2) a pivnicou (18m2 )v cene (4B11)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2020
Veľkomoravská, Trenčín
REZERVOVANÉ | 2-izbový byt (85m2) s balkónom (6m2) a pivnicou (18m2 )v cene (4B11)
99 828 €

REZERVOVANÉ | 2-izbový byt (85m2) s balkónom (6m2) a pivnicou (18m2 )v cene (4B11)

99 828 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 86 m2
 • Cena za m2: 1 160,79 €/m²
  ID inzerátu: 3811284
Ponúkame vám na predaj nové byty v novostavbe v Trenčíne na Veľkomoravskej ul.
Byt 4.B11 je priestranný 2 izbový byt s balkónom na 4. nadzemnom podlaží v 7. podlažnom výťahovom bytovom dome. Úžitková plocha bytu je 85,98m2. Celková výmera bytu vrátane príslušenstvá je 110,46m2.
Príslušenstvom bytu je balkón o výmere 6,18m2 a murovaná pivnica o výmere 18,3m2, ktorá sa nachádza priamo na poschodí bytu.
Stav bytu: Byty sa predávajú v stave holobyt (betónový poter, elektrické a vodovodné rozvody, rozvody kúrenia, radiátory, plastové okná, exteriérové dvere, omietky, zásuvky a vypínače )
Parkovanie: Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe je jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere nového bytu práve parkovanie. Súčasťou bytového domu na Veľkomoravskej ul. práve preto bude vystavaných 27 vnútorných parkovacích miest v suteréne bytového domu a 21 vonkajších parkovacích miest. Cena Garážového parkovacieho miesta je 10.000,- EUR.
Termín dokončenia: Predpokladaný termín kolaudácie a odovzdania vášho nového bytu je jar 2021.
Lokalita:
Na pravom brehu rieky Váh v bývalých odevných závodoch ako keby s popola vstal a dostal nový život projekt - bytový dom Veľkomoravská. Odevné závody ktoré preslávili mesto Trenčín, stáli na tomto mieste už od roku 1940. Dnes na tomto mieste postupne vzniká nový obytný súbor malých, väčších ale aj veľkometrážnych bytov. Ide o veľmi príjemné prostredie zasadené v tichej a kľudnej časti Trenčína v blízkosti rieky Váh . Lokalita Veľkomoravská je zaujímavá hlavne pre dostatok zelene ktorá ponúka zátišie vhodného na rodinný relax, prechádzky či športové aktivity . Okrem príjemného prostredia je poloha Veľkomoravskej ideálna aj pre svoju dostupnosti do centra mesta a zároveň ponúka ideálnu dostupnosť na privádzač D1. Vo vzdialenosti do 5 minút na pešo od Veľkomoravskej ul . sa nachádza Základná škola, športové ihrisko, potraviny, reštaurácie, pošta a mhd zástavky. Vo vzdialenosti do 15 min sa nachádza zdravotné stredisko . Lokalita ktorá v sebe skrýva všetky dôležité predpoklady na spokojné bývanie s neopísateľným výhľadom na Trenčiansky hrad spoza rieky Váh vás jednoznačne dostane.

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66€. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Energetický certifikát: B
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu