Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2019
Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov
svetlý 1 izbový byt s loggiou, 45m2, BA-Ružinov, Trnavská cesta, 3/7 p., zateplený dom
125 001 €

svetlý 1 izbový byt s loggiou, 45m2, BA-Ružinov, Trnavská cesta, 3/7 p., zateplený dom

125 001 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 3814567
Ponúkame na predaj príjemný, svetlý, jednoizbový byt s priestrannou loggiou v Bratislave, Ružinove. Byt je situovaný na 3/7 poschodí panelového bytového domu na ulici Trnavská cesta. Dom je zateplený, prešiel rozsiahlou rekonštrukciou vchodu a vstupných priestorov, výťahu, ako aj spoločných chodbových a schodiskových priestorov vrátane okien. Vek domu je cca 25 rokov.
Samotný byt sa nachádza na 3. poschodí. Dispozícia bytu: Po vstupe do bytu vojdeme do chodby 4,85m2 , z nej sú vstupy do samostatného WC, kúpeľne a izby o výmere cca 22m2. Z izby sa vchádza do kuchyne cca 8m2, a rovnako je z nej výstup na veľkú loggiu 4,50 m2. Byt má južnú orientáciu.
Okná sú smerované do tichej zóny Ružinova , smerom na rodinné domy a sídlisko.
Výmera bytu s loggiou je 43 m2, pričom k bytu patrí naviac pivnica s pohodlným prístupom na poschodí o výmere 1,86m2.
Byt prešiel postupnou rekonštrukciou pred niekoľkými rokmi. Má murované jadro, bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy a dlažby. Predáva sa čiastočne zariadený, vrátane niektorých elektrospotrebičov. Je vhodný aj ako investičná príležitosť k následnému prenájmu.
S bytom sa predáva aj podiel na pozemku tak zastavanom, ako aj priľahlom, takže parkovanie pri dome je umožnené iba majiteľom bytov.
Dom je situovaný v žiadanej lokalite. V bezprostrednom okolí bytového domu je vynikajúca občianska vybavenosť. Pri dome MHD, oproti Kaufland, blízko do Polusu / Vivo/ , neďaleko športová hala Bajkalská , aj Národné športové centrum - hala Mladosť. Pre vybavenie občianskych záležitostí blízke Klientske centrum na Tomášikovej. Taktiež jazero Kuchajda a Štrkovecké jazero pre vyžitie pri vode.
Mesačný predpis pre jednu osobu je 110 Eur + el. a plyn.
Byt je bez tiarch, možnosť financovať hypoúverom. V prípade riešenia úveru našou RK vybavíme znalca a uhradíme znalecký posudok.
Byt je kúpou voľný. Cena 125 000 Eur vrátane provízie RK.
Info a obhliadky Vargová 0903 793 913

Doplnkové charakteristiky

  • Lodžia: 4 m²
  • Pivnica: Áno
  • Verejné parkovanie: Áno
  • Orientácia: Južná

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty