Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 01. 2020
Vrútocká, Bratislava II - Ružinov
4-PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU - VHODNÝ NA FIREMNÉ ÚČELY
2 400 €

4-PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU - VHODNÝ NA FIREMNÉ ÚČELY

2 400 €

vrátane provízie


  • Typ: Prenájom
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 300 m2
  • Cena za m2: 8 €/m²
    ID inzerátu: 3816338
Ponúkame na prenájom 4-podlažný rodinný dom (3 nadzemné podlažia + 1 suterénne podlažie) vhodný na využitie pre firemné účely. Situovaný je v tichej ulici v lokalite Trnávka, ktorá má perfektnú dostupnosť či už do centra mesta alebo na diaľnicu, v blízkosti sa nachádza Obchodné centrum Avion, IKEA, Hornbach či Bauhaus.
Dom s celkovou úžitkovou plochou 300m2 disponuje 9 miestnosťami, z ktorých niektoré sú momentálne využívané ako kancelárie, iné ako skladové priestory (archív) či zasadacia miestnosť. Priestory sú vybavené klimatizáciou. K dispozícii je aj kuchyňa, 2 kúpeľne a toalety. Veľkou výhodou je priestranná dvojgaráž a dostatok vyhradených parkovacích miest (6 - 8).
Dom má prístup na terasu a do záhrady.
Cena prenájmu je 2400,- EUR/mesiac. Zmluvy s dodávateľmi energií budú uzatvorené prepísané priamo na nájomcu, hradí si dohodnuté zálohové platby a vlastnú reálnu spotrebu podľa vyúčtovania.
Ak máte záujem o obhliadku, kontaktujte nás na tel.č. 0902 222 212, e-mailom na: kratka@accentreal.sk, alebo v kancelárii ACCENT REAL na Drieňovej 34 v Bratislave.
Pôdorysy Vám zašleme na vyžiadanie.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu