Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 12. 2019
Píla, Pezinok
Predaj rodinného domu s jedinečnou atmosférou v prostredí Malých Karpát, obec Píla, 1.159 m2.
184 900 €

Predaj rodinného domu s jedinečnou atmosférou v prostredí Malých Karpát, obec Píla, 1.159 m2.

184 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1159 m2
  Zast. plocha: 188 m2
  Plocha pozemku: 1159 m2
 • Cena za m2: 159,53 €/m²
  ID inzerátu: 3823262
TUreality ponúka zdravý, kvalitný dom s jedinečnou atmosférou, útulný, vo vidieckom štýle, v tichom prostredí Karpát v dotyku s prírodou.
Rodinný dom sa nachádza v obci Píla, s výhľadom na hrad Červený Kameň. Je osadený na mierne svahovitom pozemku o celkovej rozlohe 1.159 m2. Postavený je z nepálených tehál, šírka stien je 60 – 70 cm. Podkrovie a strecha: sedlová, strešná krytina škridla, možnosť dostavby obytných miestností v podkroví. Dom je po rekonštrukcii. Pozostáva z obytnej časti a časti určenej pre sklad a dielňu. Vchod do obytnej časti cez chodbu, z ktorej sa vchádza do samostatnej izby, obývacej izby so spálňovou časťou. Z priestoru sa vchádza do samostatného šatníka. Obývačka so spálňou bola upravená do súčasného stavu spoločného priestoru odstránením predeľovacej steny. Izbu je možné znova predeliť na dve. Z chodby sa vchádza do kuchyne, odkiaľ sú výstupy do kúpeľne s WC a do špajze s pivnicou. Skladové a pracovné časti domu majú samostatný vchod. V celom dome boli rekonštruované pôvodné drevené trámy a podhľady, doplnené o inteligentné osvetlenie.
Kúrenie a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový kotol Wiessmann, radiátory v izbách, v kúpeľni podlahové kúrenie. V dome ostali zachované funkčné pece na vykurovanie domu, v kuchyni a obývacej časti.
Na pozemku pred domom je vybudovaný altánok s možnosťou parkovania dvoch áut, letná kuchyňa. Rozľahlý, slnečný pozemok za domom je ideálny na okrasné rastliny, ako aj pestovanie ovocia a zeleniny. Súčasťou záhrady je skleník. Na hranici pozemku sa nachádza potok s prírodným korytom a regulovaným prietokom.
Dom je napojený na elektrinu, vodu, plyn.
Rodinný dom sa v súčasnosti používa na trvalé bývanie rodiny. Využitie pre budúceho majiteľa je možné ako na trvalé bývanie, tak aj ako chalupa, alebo turistické ubytovanie.

Podrobnejšie informácie radi poskytneme mailom na adrese: uhlar@tureality.sk, alebo telefonicky na čísle 0915 797 233.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty