Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2019
Ľubovníková, Bratislava IV - Devínska Nová Ves
Zariadený 3 izbový byt v NOVOSTAVBE s veľkou logiou
186 000 €

Zariadený 3 izbový byt v NOVOSTAVBE s veľkou logiou

186 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 88 m2
  • Cena za m2: 2 113,64 €/m²
    ID inzerátu: 3823407
Ponúkame na predaj zariadený 3 izbový byt v novostavbe z roku 2010 na Ľubovníkovej ulici, v časti Mestské Vilky, Bratislava IV. DNV. Mestská Vilka má 6 bytov, byt sa nachádza na 2. poschodí v 4 poschodovom tehlovom dome. Výmera bytu je 88m2, z toho rozloha logie je 9,5m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica s rozlohou 2,8m2.

Dispozícia bytu: predsieň, kúpeľňa, samostatné WC, dve spálne, obývačka spojená s kuchyňou a logia, ktorá je zasklená fínskym posuvným zasklievacím systémom, dvere bytu sú bezpečnostné, vchod do domu je vybavený videovrátnikom. Byt má samostatné vykurovanie a ohrev vody (vlastný kotol), nízke mesačné náklady 100€/2 osoby.

Byt sa predáva kompletne zariadený so všetkými spotrebičmi, nielen vstavanými. Byt má rozvody SWAN, parkovanie je bezproblémové, z toho dôvodu nebolo potrebné zakúpiť parkovacie miesto. K domu prislúcha aj uzavretý, oplotený dvor, kde je pieskovisko pre deti, trampolína, každý vlastník bytu má spoluvlastnícky podiel aj na tomto pozemku.

Byt sa nachádza v kľudnej a tichej lokalite plnej zelene s dobrou občianskou vybavenosťou, dobrým dopravným spojením MHD a železnice, rýchlym napojením na D2. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum BORY MALL, Metro, Hornbach, Tesco, Lidl, veľa príležitostí pre aktívne trávenie voľného času - turistika (Devínska kobyla, Sandberg, hrad Pajštún), cyklistika ( cyklotrasa na hrad Devín a cyklomost na zámok Schlosshof), jazdecký klub (ranč Ouzkých, detský PONY ranč), golfové ihrisko Carpatia.

Cena bytu je 186.000 EUR + sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu