Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2020
Trnavská 48, Bratislava II - Ružinov
!EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! NA PREDAJ 3 izbový byt 86 m,možnosť prerobenia na 4 izbový byt
215 000 €

!EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! NA PREDAJ 3 izbový byt 86 m,možnosť prerobenia na 4 izbový byt

215 000 €

cena vrátane provízie pre RK a právneho servisu


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 86 m2
 • Cena za m2: 2 500 €/m²
  ID inzerátu: 3825430
Ponúkame Vám na predaj krásny, svetlý a priestranný 3 izbový byt s bezproblémovým parkovním vo dvore. Byt má veľé 3 izby a kuchyňu, je možné ho prerobiť na 4 izbový. Nachádza sa v Ružinove na Trnavskej ceste č 48. Bytový dom je kvalitná tehlová stavba. Nakoľko sa jedná o tehlovú stavbu je možné robiť v byte dispozičné zmeny. Celý byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, nové elektrické rozvody, plastové okná, dlažby, dubové parkety. V bytovom dome boli vymenené všetky spoločné rozvody vody, elektriny, plynu a bol vymenený aj výťah. Vchod je po rekonštrukcii, ostáva dokončiť len omietku a balcony ktorých rekonštrukcia je naplánovaná na r 2020. Samotný byt je veľmi dobre riešený, izby sú priestranné a veľké, kuchyňa je veľmi veľká a priestranná, dá sa z nej urobiť krásna štvrtá plnohodnotná izba s veľkým oknom, vznikol by tak krásny 4 izbový byt s nepriechodnými izbami. Všetky izby sú nepriechodné. V byte sú kvalitné vchodové bezpečnstné dvere, interiérové dvere spolu so zárubňami sú z masívneho dreva, vo všetkých izbách sú drevené dubové parkety.
Z tohoto bytu máte pasívny príjem vo výške 900,- EUR ročne!
Spolu s bytom sa totiž predáva aj podiel na spoločných priestoroch (obchodné prevádzky ktoré platia nájomné) o celkovej podlahovej ploche 490 m2, ktoré sú pod domom a sú v dlhodobom podnájme, jedná sa o zaujímavú investíciu z ktorej plynie cca 900 EUR ročne pre budúceho majiteľa bytu. V bytovom dome sa nachádzajú aj 2 práčovne, 2 sušiarne a 3 kočikárne. Byt sa predáva spolu so spoluvlastníckym podielom na pozemkoch ktorý je pod domom aj za domom, kde sa nachádza parkovisko pre majiteľov bytov. Parkovanie je teda bezproblémové.

V prípade záujmu o obhliadku tejto nehnuteľnosti nás môžete kontaktovať mailom: info@vykupenie.sk alebo telefonicky na čísle 0948 888 111.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1970
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Balkón: 3 m²
 • Pivnica: 2 m²
 • Verejné parkovanie: 2 x

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty