Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 08. 2022
Žilina
Priemysel Žilina - priemyselná zóna
4 800 €/mes.

Priemysel Žilina - priemyselná zóna

4 800 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Skladový objekt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 1200 m2
  • Cena za m2: 4 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 3827428
Prenájom skladovej / výrobnej haly s kanceláriami v obchodno – priemyselnej zóne. Hala je o výmere 1200m2 (cca 30m x 40m), svetlá výška je 6 až 8m, čo pri prepočte na objem predstavuje využiteľnú plochu až 2500m2. Objekt sa skladá z hlavnej skladovej haly, súčasťou ktorej je montovaný regálový systém, z administratívnej  časti a sociálneho zázemia. Sklad je vykurovaný plynovými žiaričmi,  administratíva a zázemie plynovým kotlom. V objekte je kvalitná vysokozátažová priemyselná podlaha, vstup je možný cez dostatočný počet rôznych elektrických brán dookola celého objektu a jedna z nich aj s nakladacou rampou s výškou 1,1m pre zásobovanie kamiónmi. V areáli je k dispozícii neobmedzené množstvo parkovania. Objekt sa nachádza v uzavretom, stráženom a kamerami monitorovanom areáli, ktorý vlastní jeden vlastník s vrátnicou pri vstupe (možnosť napojenia na PCO). V prípade záujmu o menšiu výmeru je možné objekt rozdeliť na menšie časti. Uvedená cena je bez DPH. Voľný od 03/2020. Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 339670

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty