Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2019
Bezekova, Martin
Ponúkame Vám na PREDAJ priestranný 6 izb. rodinný dom v krásnom prostredí prírody pod Martinskými Ho
220 000 €

Ponúkame Vám na PREDAJ priestranný 6 izb. rodinný dom v krásnom prostredí prírody pod Martinskými Ho

220 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 140 m2
  Zast. plocha: 180 m2
  Plocha pozemku: 1000 m2
 • Cena za m2: 1 571,43 €/m²
  ID inzerátu: 3829494
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom situovaný do krásneho prostredia tzv. Brezovej Aleje v Martine na ul. Bezekova. Úžitková plocha domu je 140m2 na 1. poschodí, zastavaná je cca 180m2. Dom je postavený na 1000 m2 pozemku s okrasnou záhradou a terasou s krbom. Dom je rozdelený na 2 poschodia, 1 obytná časť sa nachádza v dolnej časti tzv. podpivničná časť, nakoľko dom nie je podpivničený. Štandardne využívané prevažne v lete na zaváranie, prípadne varenie v ďalšej kuchyni, pranie prádla v spodnej kúpeľni (práčovňa), špajze na uskladňovanie a miestnosť s otvoreným krbom pre oddych a pohodu. Ďalej veľká izba, vedľa malá dielňa. V rámci spodného vchodu a dverí je chodba - miestnosť nábytkom v slovenskom ľudovom štýle. Pri vchode je aj vchod do garáže. Kapacita je na 2 autá pre garáž (po dĺžke) ako aj minimálne dve autá pod prístreškom, ktorý je súčasťou domu.
Všetky poschodia sú spojené centrálnym schodišťom. Na prvé - hlavné poschodie je vchod spredu od prístrešku cez chodník a schody. Pri vstupe je malá chodba so skriňami a vešiaky. Potom sa prejde do veľkej kuchyne so špajzou. Jedáleň je samostatnou miestnosťou a je posuvnými sklenenými dverami prepojená s obývačkou. Orientácia je južná strana. Ďalej sú 3 izby s orientáciou na juh.
V záhrade sa nachádza murovaný gril, menší sklenník. Je tam tiež malý domček, ktorý slúži najmä na záhradné potreby. Na pozemku sú aj 2 studne, jedna je 9m nabíjaná druhá je tzv. povrchová - priebežne dopľňovaná.
Kúrenie je plynové, prietokový kotol,pričom je taktiež možnosť kúrenia drevom v tzv. vodníkovom krbe, priamo zásobovaním tepla do vykurovacieho systému ako aj navodením príjemnej atmosféry v obývacej miestnosti. Strecha je sedlová. Okná sú v dolnej časti domu drevenné - pôvodné. Hore sú euro okná - plastové.
Dom je situovaný majoritne na južnú stranu (izby a obývacia miestnosť so majoritnou časťou záhrady), s východnou stranou od kuchyne a vchodu, a západnú stranu na obývaciu miestnosť a terasu, v kľudnej časti s výhľadom z jednej strany (aj terasy) na Martinské Hole s atmosférou západu slnka, napriek tomu ste za cca 5 min. autom v centre.
Práve zateplený.

Cena 220 000 €

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Terasa: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty