Novostavba 3izbového bytu s VÝŤAHOM v bytovom dome v Kunerade
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 13. 04. 2021
Dolná, Kunerad
Novostavba 3izbového bytu s VÝŤAHOM v bytovom dome v Kunerade
107 000 €

Novostavba 3izbového bytu s VÝŤAHOM v bytovom dome v Kunerade

107 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 73 m2
 • Cena za m2: 1 465,75 €/m²
  Energie: 145 €/mesiac
  ID inzerátu: 3852880
3 - IZBOVÝ BYT S VÝŤAHOM V NOVOSTAVBE DVOCH BYTOVÝCH DOMOV v obci Kunerad – na predaj sú nové trojizbové byty v dvoch bytových domoch v obci Kunerad pri Rajeckých Tepliciach - s VÝŤAHOM. Byty sa nachádzajú vždy po jednom na každom podlaží okrem 1.NP v každom bytovom dome, a to na 2.nadzemnom podlaží jeden trojizbový (a tiež aj jeden 2-izbový byt s balkónom a jeden 1izbový byt s balkónom), taktiež aj na 3.nadzemnom podlaží, 4. a 5.nadzemnom podlaží. Výstavba už začala. Koniec výstavby (kolaudácia) – február 2022. Rezervovať je možné už teraz.
Podlahová plocha 3-izbového bytu je 62,49m2 bez balkónov a pivničnej kobky. Byt má dva balkóny – jeden vpredu o výmere 3,85m2 a jeden vzadu o výmere 6,51m2. Celková úžitková plocha bytu aj s balkónmi je 72,84m2. Pivničná kobka o výmere 1,31m2 je v cene bytu. Ku každému 3-izbovému bytu sú k dispozícii dve vonkajšie parkovacie miesta. Byt sa bude predávať v stave holobytu – vnútorné omietky, elektroinštalácie, elektrické vývody, zásuvky, v kúpeľni hrubá omietka, odpady, okná plastové s izolačným trojsklom- slovenský výrobca. Dispozícia bytu - byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne s vaňou a umývadlom, samostatnej izby (spálňa), samostatnej izby (detská izba) a izby spojenej s kuchynským kútom. Okná sú orientované na J-JZ a S-SV. Cena tohto 3-izbového bytu v stave holobytu je 107.000,- EUR aj s pivničnou kobkou a balkónmi. V prípade záujmu sa byt môže odovzdať zhotovený do finálneho stavu „ na kľúč“. Financovanie kúpy bytu vieme zabezpečiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru (hypotekárne a právne poradenstvo je v cene bytu). Detailné informácie ohľadom dostupnosti všetkých bytov nájdete aj na www.adhreal.sk . V predaji sú okrem trojizbových aj štyri jedenapoloizbové byty (všetky na 1.NP v dvoch bytových domov), dvojizbové byty a jednoizbové byty s balkónom (na podlažiach 2.NP, 3.NP,4.NP a 5.NP). V domoch budú výťahy.
Bytový dom č. 1 a tiež aj bytový dom č. 2 bude mať 5 nadzemné podlažia bez podpivničenia. Je postavený z tehly, zateplený minerálnou vatou. Každý z bytových domov pozostáva z troch sekcií (vchodov). Budova má jedno hlavné vnútorné schodisko so samostatným vstupom. Strecha bude sedlová s ľahkou plechovou krytinou. Bytové domy sú situované na rovine pri Kuneradskom potoku. Prístupová cesta je obecná, bytové domy budú napojené na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, plyn,vykurovanie bytov bude riešené centrálne.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu