Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 02. 2020
Športová, Veľký Biel
Krásna 5 izbová rodinná vila vo Veľkom Bieli - VIDEOPREHLIADKA
1 500 €/mes.

Krásna 5 izbová rodinná vila vo Veľkom Bieli - VIDEOPREHLIADKA

1 500 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Plocha pozemku: 529 m2
 • Cena za m2: 5 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 3858885
Realitná kancelária Pegas real Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 podlažnú 5 izbovú luxusnú rodinnú vilu s garážou vo Veľkom Bieli neďaleko Bratislavy, hneď vedľa jazera. Rodinná vila sa rozprestiera na pozemku s rozlohou 529m2, jej obytná plocha je 300m2 a má 3 terasy a jeden balkón.

Dispozícia
1.NP
- obývacia izba
- jedáleňská časť
- kuchyňa
- hlavná spálňa
- kúpeľňa s rohovou vaňou a WC
-garáž s priamym vstupom do domu

2.NP
- 3 priestranné izby
- kúpeľňa s vaňou a WC

Vďaka veľkým francúzkym oknám s vonkajšími elektrickými žalúziami je celá vila krásne presvetlená. Z garáže sa suchou nohou cez predsieň dostaneme priamo do vily, ktorej dispozičné riešenie je spĺňa najvyššie štandardy moderného bývania. V kuchyni sú všetky spotrebiče značky WHIRLPOOL. V každej izbe je vďaka vstavaným skriniam dostatok úložného priestoru. Budúci nájomca môže využívať služby osvedčenej upratovacej služby a taktiež záhradníka, ktorý sa stará o záhradnú časť. Samozrejmosťou je nastaviteľný alarm

Lokalita – Veľký Biel
Rodinná vila sa nachádza sa nachádza v tesnej blízkosti pokojného jazera.
Obec Veľký Biel sa nachádza približne 25 kilometrov od hlavného mesta Slovenska, v regióne Bratislavského samosprávneho kraja, v okrese Senec. Obec patrí v posledných rokoch medzi rýchlo sa rozrastajúce satelity v blízkosti Bratislavy, s čím súvisia narastajúce nároky na sociálnu a technickú infraštruktúru. V obci sa nachádza z pohľadu občianskeho vybavenia materská a základná škola, zdravotné stredisko s lekárom pre deti a dospelých, stomatológ, lekáreň, pošta, kultúrny dom s modernou kuchyňou, klimatizovanou tanečnou sálou či kinosálou, požiarna zbrojnica, futbalový štadión, multifunkčné ihrisko, detské ihriská alebo vonkajší fitness park. Obec je v okolí známa aj 16 hektárovou vodnou plochou pôvodného štrkoviska, využívanou nielen rybármi, ale aj miestnymi obyvateľmi a návštevníkmi vyhľadávajúcimi celoročný relax v prírode. Za dominantnú stavbu v obci považujeme barokový kaštieľ z 18. storočia, ktorý je však verejnosti prístupný iba príležitostne. Dopravné spojenie z obce poskytuje možnosť využitia železničnej, alternatívne autobusovej prepravy a zároveň je dostupné priame napojenie na diaľnicu D1 z lokality Malý Biel, alebo využitie tzv. Starej Seneckej cesty I/61.

VIDEOPREHLIADKA
https://www.youtube.com/watch?v=n8dqlKESQhU

Dohodnite si obhliadku ešte dnes

Kontakt: Michal Hulík
Mobil: 0948 744 099
Cena: 1500,- Eur/ mesiac + energie

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Garáž: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu