Na prenájom 12 veľkého domu v Považskej Bystrici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2020
Sládkovičova, Považská Bystrica
Na prenájom 1/2 veľkého domu v Považskej Bystrici
700 €/mes.

Na prenájom 1/2 veľkého domu v Považskej Bystrici

700 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 220 m2
  Zast. plocha: 220 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 3,18 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 3871938
Ponúkame na prenájom 1-cu 2-podlažného RD na Sládkovičovej ulici (výpadovka na Trenčín) v Považskej Bystrici. Do domu je samostatný vchod zboku, z dvora. Na prízemí vybavená kuchyňa s jedálňou, WC, špajza, veranda a predsieň. Na 1. poschodí sú 3 izby jedna z nich je so šatníkom, kúpeľňa s vaňou a WC, veľká terasa. Dom je celý moderne vybavený a zariadený. V spálniach sú postele s posteľným prádlom, nočné stolíky, skrinky. K dispozícii je aj televízor, chladnička. V jedálni je veľký stôl so 6 stoličkami. Dom je určený na dlhodobý prenájom pre väčšiu rodinu alebo kolektív technických pracovníkov alebo manažérov v počte 4 – 6 osôb. K užívaniu je aj exteriér domu – prístrešok s grilom, ohniskom a posedením, vsadený bazén, jazierko so skalkou a rovinatý priestor za domom. Zastavané plochy majú výmeru 600 m2, záhrada za domom 1300 m2. V dome je zavedený internet a satelitná televízia. Parkovanie je možné vo dvore (3 autá) ako aj v priestore pred domom. Cena mesačného nájmu je 700 €/ mesiac, včítane energií. Začiatok nájmu je možný hneď po podpise nájomnej zmluvy a zaplatení 1. nájomného. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 1 záloha (kaucia) a nájomné na 1 mesiac vopred. Dá sa prenajať aj 1 izba za 250 eur mesačne.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty