Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 02. 2020
Klenova, Bratislava III - Nové Mesto
Priestranný trojizbový byt s terasou (3D prehliadka)
330 000 €

Priestranný trojizbový byt s terasou (3D prehliadka)

330 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 116 m2
  • Cena za m2: 2 844,83 €/m²
    ID inzerátu: 3874063
Priestranný trojizbový byt s krásnym výhľadom nachádzajúci sa v trinásťročnej novostavbe na Kramároch je výnimočný svojou južnou orientáciou s krásnym panoramatickým výhľadom, blízkosťou centra, ale zároveň dostatočnou vzdialenosťou od zhonu a ruchu mesta.
Byt umiestnený na najvyššom podlaží pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je možný prístup do všetkých obytných miestností bytu, samostatnej toalety, kúpeľne s toaletou a šatníka. Veľká hlavná spálňa poskytuje okrem vlastného balkóna aj komfortný priestor. Detská izba aj samostatná kuchyňa majú možnosť prístupu na terasu. Vstupná chodba vedie plynule do obývacej izby, ktorá poskytuje prístup na balkón aj terasu s krásnym výhľadom na pamätník Slavín, hrad aj Horský park. K bytu je možné dokúpiť jedno parkovacie státie v podzemnej garáži objektu za 25.000 € a jedno vonkajšie parkovacie státie na súkromnom parkovisku pred bytovým domom za 15.000 €.
Byt je určený pre klienta, ktorý hľadá bývanie v blízkosti centra mesta a súčasne v tichej lokalite s krásnym výhľadom a dostatkom zelene v okolí.

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. Monika Černičková Mihalková RIVERS, s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (47)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu