Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 01. 2023
Stará Lesná, Tatranská Lomnica
Exkluzívne predaj rodinný dom pri Tatranskej Lomnici v lese, RD na bývanie a 3 samostatné dvojizb
Cena dohodou

Exkluzívne predaj rodinný dom pri Tatranskej Lomnici v lese, RD na bývanie a 3 samostatné dvojizb

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 500 m2
  Zast. plocha: 243 m2
  Plocha pozemku: 1100 m2
 • ID inzerátu: 3874569
Hľadáte oázu kľudu a tatranské prostredie v lese? REAL VISION  Vám exkluzívne ponúka  na predaj novostavbu rodinného domu  na bývanie +  v samostatnej časti domu sú 3 samostatné dvojizbové apartmány  pri Tatranskej Lomnici, Vysoké Tatry. Rodinný dom má výbornú polohu pri lese v oddychovej zóne. Rodinný dom je situovaný na juh a západ, s výhľadom priamo do lesa a celý deň je presvetlený slnkom. Milovníci panorámy Tatier si tiež prídu na svoje. Stavebne je rodinný dom veľmi šikovne riešený -  samostatná časť na bývanie a samostatná časť na prenájom. Na prízemí:  sa nachádza vstupná chodba so vstavanými skriňami, obývacia izba s krbom, priestrannou terasou, ktorá je prestrešená, je tu priestranná kuchyňa a samostatná veľká špajza. Na tomto poschodí je k dispozícii aj samostatné WC, práčovňa, kotolňa. V súčasnosti je ku prízemiu rodinného domu pripojený aj jeden apartmán, slúži ako spálňa na prízemí spolu so samostatnou kúpeľňou. Na prízemí je aj priestranná dvojgaráž, ktorá je prepojená priamym vstupom do domu. Na poschodí: sú k dispozícii na bývanie 3 samostatné izby, šatník, 2 kúpeľne, veľká loggia. Z bočnej časti domu sú dve samostatné schodiská pre apartmány - jedno vonkajšie a jedno vnútorné ku samostatným 4 apartmánom ( V súčasnosti ku trom, jeden je pripojený momentálne k obytnej časti domu na prízemí). Každý apartmán je dizajnovo novo zariadený, má kuchyňu, jedáleň, kúpeľňu a spálňu. Apartmány majú v záhradnej časti k dispozícii samostatné vonkajšie sedenie vrátane krbu, taktiež 4 samostatné parkovacie miesta. Ohrev vody zabezpečujú slnečné kolektory. Dom je postavený na ploche  243m2, pozemok má  1 100m2. Dom je vhodný na trvalé bývanie, z apartmánov je možné mať pravidelný mesačný príjem, prípadne je možné ich použiť pre potreby širšej rodiny.  Cena rodinného domu je dohodou ,- Eur. Bližšie info 0918363637 alebo realvision@realvision.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Západná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu