Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 02. 2020
Kuklovská, Bratislava IV - Karlova Ves
3-izbový tehlový byt, terasa 100 m2
295 000 €

3-izbový tehlový byt, terasa 100 m2

295 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 180 m2
  • Cena za m2: 1 638,89 €/m²
    ID inzerátu: 3879674
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj skvelú ponuku 3 izbového nadštandardného tehlového bytu s terasou po kompletnej rekonštrukcii v tichom a kľudnom prostredí Karlovej Vsi, obklopený zeleňou.


+ byt má celkovú rozlohu 87,61 m² s pivnicou a


+ terasa má rozlohu 93 m².


+ Záhradný nábytok so slnečníkom a hojdačkou na fotografii je bonus pre budúceho kupujúceho.

Byt má dva vchody, vchod z prístupovej cesty zo strany Kuklovskej ulice a cez terasu zo Silvánskej ulice. Byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2009, ktorá zahŕňa výmenu rozvodov kúrenia, vody a elektroinštalácie. Byt má plastové okná, plávajúcu podlahu, nové drevené bezpečnostné dvere, žalúzie, komplet prerobenú kúpeľňu a toaletu – Geberit, kompletne na mieru vyrobenú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi Electrolux a digestorom. Vstavaná je chladnička, umývačka riadu, mikrovlnná rúra a štandardná rúra. Byt disponuje tromi na mieru vyrobenými skriňami RollDor, nachádzajúcimi sa na chodbe a v dvoch izbách. Byt sa predáva kompletne zariadený aj s nadčasovým veľmi kvalitným nábytkom. ( možnosť dohody)


Z bytu je priamo východ na terasu a to z obývačky ako aj z kuchyne. Na terase je vyvedená elektrina a voda a tak isto osvetlenie. Na terase sa nachádza aj trávnik s plochou 35,67 m² z celkovej jej plochy 93 m², zostatok tvorí terasa. Terasa prešla tiež kompletnou rekonštrukciou podlahy, schodov, vonkajších dverí ako aj nový trávnik.


Bytový dom na Kuklovskej ulici je samostatný konštrukčný celok, v terasovej zástavbe vo svahu, s bytovými jednotkami ustúpenými o šírku terasy nad spodným podlažím. Dom má do svahu zapustené byty, celkove s piatimi podlažiami terasových bytov. Dom je rozdelený na sekcie, ktoré sú navzájom oddelené dilatáciou. V blízkosti bytového domu nájdete tiché parky plné udržiavanej zelene, neďaleko sa vstupuje do lesov Devínskej Kobyly . V okolí je kompletná občianska vybavenosť v priamom okolí: školy, škôlky, detské ihriská a športoviská, Tesco Expres, Billa, mäsiarstvo, pekáreň, kaviarne, reštaurácie, kompletné služby Miestneho úradu. Bezproblémová dostupnosť do celej Bratislavy autom alebo MHD, obchvat Bratislavy 4 min. autom.


Mestská časť Karlova Ves, nem. Karlsdorf, maď. Károlyfalu je mestská časť Bratislavy ležiaca v okrese Bratislava IV. Nachádza sa v nej aj sídlisko Dlhé diely, množstvo škôl, ZOO, budova Slovenskej televízie alebo najväčší bratislavský dunajský ostrov Sihoť. Mestská časť má vlastnú polikliniku a knižnicu. Bratislavská mestská časť Karlova Ves sa zaraďuje medzi najskôr obývané územia Slovenska. Karlova Ves, mala v roku 1828 podľa písomných údajov 120 obyvateľov. Po roku 1960 sa začala pripravovať realizácia bytovej výstavby v Karlovej Vsi, program výstavby predpokladal viac ako 7 000 bytov. Obytný celok Karlova Ves, ktorého základom bola pôvodná obec, navrhli architekti S. Talaš, K. Ružek a J. Fabiánek zo Stavoprojektu.


+ NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu

+ NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva

© Copyright Dom-realit, s.r.o. – Inzerát je autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realit, s.r.o.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty