Pozemok so stavebným povolením na modernizáciu rodinného domu
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2021
Jaskový rad, Bratislava III - Nové Mesto
Pozemok so stavebným povolením na modernizáciu rodinného domu
580 000 €

Pozemok so stavebným povolením na modernizáciu rodinného domu

580 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 1151 m2
 • Cena za m2: 503,91 €/m²
  ID inzerátu: 3883063
Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. ponúka na predaj veľmi pekný pozemok s výmerou 1077 m2 so starším, čiastočne podpivničeným rodinným domom v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto na Jaskovom rade. S pozemkom je predmetom predaja aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej komunikácii, ktorému prináleží výmera 74 m2. Lokalita pozemku domu je mierne svahovitá s výhľadom na bratislavský hrad a Slavín. Spolu s predajom tejto nehnuteľnosti vlastník postupuje práva a povinnosti z právoplatného stavebného povolenia, ktorým je povolená modernizácia rodinného domu s možnosťou vybudovania 188 m2 zastavanej plochy s úžitkovou plochou 204 m2 a práva k projektovej dokumentácii. Nehnuteľnosť je prístupná z dvoch strán – z exteriérového schodiska z čelnej strany domu a z ulice Vančurova, kde je vjazd s tromi parkovacími miestami na vlastnom pozemku. V zmysle územného plánu je možné na pozemku postaviť stavbu až do výšky 4 nadzemných podlaží.
Podľa projektovej dokumentácie schválenej na modernizáciu tejto nehnuteľnosti sú v rodinnom dome navrhnuté 3 izby, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu, 2 šatníky, kúpeľňa s WC a samostatné WC na prízemí a hobby miestnosť v suteréne. Vykurovanie stavby je navrhované radiátormi a teplovodným systémom podlahového vykurovania alebo krbom na pevné palivo.
Záhrada domu a jeho oddychová časť je orientovaná do tichej časti ulice. V záhrade sú odrastené ovocné stromy – čerešňa, broskyňa, slivka, marhuľa, lieska a jedlé gaštany.
Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti s kompletnou občianskou vybavenosťou, na hranici starého mesta, v blízkosti hlavnej stanice.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, úhrada poplatkov za osvedčenie podpisov a správneho poplatku na katastri.

Kúpu tejto nehnuteľnosti je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vám bezplatne zabezpečí náš hypotekárny špecialista.

Doplnkové charakteristiky

 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón, Internet, Satelit, Káblová TV, Optická sieť
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu