Na predaj pôvodný vodný mlyn v Nitre, časť Dolné Krškany
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 12. 2020
Dolné krškany, Nitra
Na predaj pôvodný vodný mlyn v Nitre, časť Dolné Krškany
175 000 €

Na predaj pôvodný vodný mlyn v Nitre, časť Dolné Krškany

Dolné krškany, Nitra, okres Nitra
175 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Iný prevádzkový objekt
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 3890742
Vodný mlyn, nachádzajúci sa v meste Nitra, mestská časť Dolné Krškany. Jedná sa o samostatne stojacu štvorpodlažnú budovu, pozostávajúca z prevádzkových priestorov mlyna s technológiou, skladovacích priestorov, administratívnych a sociálnych priestorov so šatňami. Budova bola postavená v roku 1934, pričom pred cca 20 rokmi prešla rekonštrukciou, v súčasnosti je vybavená rozvodmi vody, kanalizácie, kúrenia, elektroinštalácie. Základy sú betónové, murivo je pálená tehla hrúbky 80 cm. Stropy sú drevené trámové, krov väznicový sedlový, krytina z pozinkovaného plechu. Podlahy drevené palubové a v sociálnej časti PVC a na prízemí betónové. Schody medzi podlažiami sú drevené. Súčasťou objektu je betónový násypník. Až donedávna bol mlyn plne prevádzkovaný na výrobu múky, je teda vybavený funkčnou pôvodnou technológiou. V objekte sa nachádza malá vodná elektráreň, strojovňa, sklady, prípojka kanalizácie, prípojka vody, žumpa, elektrická prípojka. Mlyn je situovaný v nádhernom prírodnom prostredí na vodnom toku, je možné zachovať cennú pôvodnú technológiu, prípadne je vhodný ako investíciu s možnosťou rekonštrukcie na ubytovacie zariadenie – penzión s reštauráciou, administratívne priestory, objekt na ľahkú výrobu, ktorá by mohla byť po oprave malej vodnej elektrárne z väčšej časti energeticky nezávislá. Prístup je veľmi dobrý mestskými asfaltovými komunikáciami. Podrobnejšie informácie Vám radi doplníme osobne v sídle našej firmy, prípadne pri obhliadke.

Doplnkové charakteristiky

  • Rok výstavby: 1934
  • Energetický certifikát: nemá

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty