Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 05. 2020
Košťany nad Turcom, Martin
Nízkoenergetický dom 130 m2 s pozemkom 600 m2 v uzatvorenom areáli v lokalite Martin - Košťany
Cena dohodou

Nízkoenergetický dom 130 m2 s pozemkom 600 m2 v uzatvorenom areáli v lokalite Martin - Košťany

Košťany nad Turcom, Martin, okres Martin
Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • ID inzerátu: 3896675
TOPreality Martin ponúka na predaj pozemok podľa vlastného výberu s projektom nízkoenergetického rodinného domu, ktorý Vám na kľúč postaví investor. Pozemky sa nachádzajú v uzatvorenom areáli s elektronickou bránou v lokalite Martin - Košťany nad Turcom a sú vo veľkosti cca 600 m2. Domy sú bez suterénu, s jedným, resp. dvoma nadzemnými podlažiami.
Architektúra vonkajšieho vzhľadu objektov je podriadená súčasným trendom, s čistými a strohejšími líniami. Plné steny sú orientované na sever, ako ochrana objektu pred poveternostnými vplyvmi, zasklené steny obývacích izieb zasa na slnečné strany, s možnosťou výstupu do záhrad.
Pre každú parcelu domu je uvažované okrem priestoru na garážovanie vozidla alebo vozidiel (garáž, prístrešok) aj s priestorom na parkovanie ďalšieho vozidla.

Architektúra modelových typov domov je pre jednotlivé časti areálu uspôsobená tak, aby celková architektúra vytvárala urbanistický súzvuk bez rušivých elementov. Individuálne požiadavky na zmenu exteriéru projektu domu, poprípade záhrady, podliehajú schváleniu autormi, resp. investormi projektu.

Navrhovaný komplex domov rešpektuje územný plán obce. Areál domov vytvára kultivované bezpečné bývanie obyvateľom hlavne tým, že areál je po svojom obvode oplotený, na komunikáciách areálu je povolená maximálna rýchlosť 20 km/hod.
Plochy celého areálu a pohyb po nich sú riešené bezbariérovým spôsobom, to znamená, že cesty pre motorové vozidlá, chodníky pozdĺž nich, vstupy na jednotlivé parcely domov, aj trávnaté porasty (záhrady) sú v jednej rovine.

Inžinierske siete: elektrina, vodovod, kanalizácia, komunikácie, prípojka optického a metal.kábla

Obrovskou výhodou sú nízke náklady na bývanie. Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii alebo na mobilnom čísle: 0915829199

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu