Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 08. 2020
Martin
NA PREDAJ: Stavebný pozemok Blatnica - Sebeslavce
28 000 €

NA PREDAJ: Stavebný pozemok Blatnica - Sebeslavce

28 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 700 m2
  • Cena za m2: 40 €/m²
    ID inzerátu: 3897439
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v novom projekte Obytno rekreačnej zóne Blatnica – Sebeslavce. Výmera pozemku je 700 m2. Cena pozemku zahŕňa: stavebné povolenie, oplotenie pozemku, inžinierske siete, elektická skrinka na pozemku, prípojka vody, kanalizácia a internetový optický kábel na pozemku. Celá štvrť bude napojená na cestu III.triedy medzi obcami Folkušová a Blatnica. Pozemok je orientovaný na juhovýchod.

HLAVNÉ BENEFITY POZEMKU:
Architektonicky ucelená štvrť - Cieľom projektu je vybudovanie prvej architektonicky ucelenej štvrte v Turci, preto výstavba rodinných a rekreačných domov bude podliehať jednoduchým regulatívom.
- V komplexe bude poskytovaná celoročná starostlivosť a údržba o dom a okolie, ktorú bude vykonávať správcovská spoločnosť a Vašou jedinou starosťou bude užívať si pohodlie domova a okolia.
Súkromie a bezpečnosť -
Dispozícia a veľkosť pozemku poskytne Vašej rodine súkromie, ktoré bude dotvárané zeleňou a umožní Vám vytvoriť kontakt s okolitou prírodou a komunitou. Uzatvorený komplex so vstupnou bránou chránený kamerovým systémom Vám zabezpečí bezpečie a dovnútra sa dostanú len obyvatelia štvrte a ich hostia.

- Nedotknutá príroda, ktorej súčasťou sa stane citlivo navrhnutá obytno rekreačná zóna, bude naďalej súčasťou fauny a flóry, ale svojím budúcim majiteľom poskytne paletu plnú farieb, ideí a komfortu. Majestátny výhľad na Tlstú a jej okolie Vám predostrie nezameniteľný pocit z hôr a relax po úspešnom pracovnom dni.

Pri výstavbe rodinných domov je možné využiť aj ponuku už pripravených projektov domov, ktoré spĺňajú všetky kritériá pre moderné trendy a osobitý kontextuálny prístup k jednotlivým pozemkom pri tvorbe budúcich projektov.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu