LUKRATÍVNY POZEMOK PRIEVIDZA na priemyselné alebo komerčné účely
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 09. 04. 2021
Prievidza
LUKRATÍVNY POZEMOK PRIEVIDZA na priemyselné alebo komerčné účely
1 249 840 €

LUKRATÍVNY POZEMOK PRIEVIDZA na priemyselné alebo komerčné účely

1 249 840 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 31246 m2
  • Cena za m2: 40 €/m²
    ID inzerátu: 3902031
Vaša Realitná ponúka na predaj lukratívny pozemok so stavebným povolením na výrobnú halu o veľkosti 31246m2.

Pozemok je vhodný aj na iné priemyselné, komerčné alebo obchodné účely. Nachádza sa v tesnej blízkosti SAD Prievidza a Merkury Marketu a je dostupný po vlastnej prístupovej ceste. Vzhľadom na lokalitu je nehnuteľnosť vhodná pre firmy, ktoré chcú byť dostupné z hlavného ťahu z Prievidze do Novák a naopak. Lokalita zabezpečuje dobrú dostupnosť a viditeľnosť, čo môže zvýšiť vedomie značky alebo firmy klienta.

Rovnako je dôležité povedať, že región má veľkú spádovú oblasť v počte 135000 ľudí.  Prievidza leží na križovatke dávnych obchodných ciest, čo už v Stredoveku pomáhalo rozvoju obchodu. Mestom prechádzajú medzi-regionálne železničné trate: Bratislava - Prievidza; Nové Zámky - Prievidza; Horná Štubňa - Prievidza.

Najdôležitejšou cestnou komunikáciou prechádzajúcou mestom v západo-východnom smere je cesta I. triedy I/50, ktorá je zároveň medzinárodným cestným ťahom E-572, a to v smere Trenčín – Prievidza – Žiar nad Hronom, kde sa napája na medzinárodný cestný ťah E-571 (rýchlostná cesta R1) Trnava – Nitra – Žiar nad Hronom – Banská Bystrica.

V severojužnom smere prechádza mestom cesta I. triedy I/64 spájajúca mestá Žilina – Prievidza – Nitra – Nové Zámky – Komárno.4 Na území mesta sa nachádza i letisko medzinárodného významu s nepravidelnou dopravou. Najbližšie letiská medzinárodného významu s civilnou prepravou sú v Sliači a Piešťanoch v dostupnosti približne 70 km. Najbližší verejný prístav vnútrozemskej vodnej dopravy v Komárne je vzdialený 142 km po železnici a 154 km po cestnej sieti.

Na pozemku sú dostupné všetky inžinierske siete.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu