Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 07. 2020
Tulská, Zvolen
ATRIUM Parkovací dom 2-izbový byt
72 900 €

ATRIUM Parkovací dom 2-izbový byt

72 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 52 m2
 • Cena za m2: 1 401,92 €/m²
  ID inzerátu: 3907067
Ponúkame na predaj 2-izbový byt č. 6.13 v pripravovanom projekte ATRIUM - nadstavba Parkovacieho domu vo Zvolene. Byt s rozlohou 52 m2 sa bude nachádzať na 6. nadzemnom podlaží. Terasa bude mať výmeru 7,49 m2. Možnosť dokúpenia alebo prenajatia parkovacieho miesta. Byt sa predáva ako holobyt. Orientácia: severovýchod. Termín začatia výstavby je marec 2020, kolaudácia október 2020.

ATRIUM - Parkovací dom Zvolen je projekt nadstavby 2 podlaží bytov v Parkovacom dome na sídlisku Západ. Na predaj sú dvoj-, troj- a štvorizbové byty. Každý byt má terasu. Projekt je navrhnutý tak, aby svojim obyvateľom poskytol všetko pre komfortný a pohodlný život. Priamo pod jednou strechou budú mať k dispozícií komplex bývania, parkovania a služieb. Prináša množstvo benefitov a rôznych oddychových či voľno-časových aktivít pre malých aj veľkých. Kompletná občianska vybavenosť ako škôlka, škola, pošta, obchody či MHD, je v pešej dostupnosti. Navyše projekt ponúka vlastnú vnútornú oddychovú zónu s výmerou 300 m2 /vysoká miera súkromia, detské ihrisko, letná relax zóna/.

26 bytových jednotiek v novej nadstavbe bude postavených z vysoko kvalitných materiálov s ohľadom na nízku energetickú náročnosť ako prejav rešpektu k prírode. Energetický koeficient na úrovni pasívneho domu a vlastná plynová kotolňa sú zárukou nízkych poplatkov za bývanie.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte na t.č. 0911 119 300, mailovej adrese semireal@semireal.sk alebo osobne v kancelárii SeMi REAL s.r.o. , Nám. SNP 19, Zvolen.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Počet nadzemných podlaží: 6
 • Podlažie: 6
 • Výťah: Áno
 • Terasa: 7 m²
 • Pivnica: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu