Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 10. 2021
Príles, Nová Dubnica
Predám Prevádzkový areál v Dubnici nad Váhom časť
Cena dohodou

Predám Prevádzkový areál v Dubnici nad Váhom časť

Cena dohodou

Dohoda možná


 • Typ: Predaj
  Druh: Prevádzkový areál
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 19444 m2
  Zast. plocha: 798 m2
  Plocha pozemku: 19444 m2
 • ID inzerátu: 3914364
Predajno- výrobný areál sa skladá z hlavnej budovy a odstavnej betónovej plochy.
V areáli sa nachádza Polyfunkčná budova : administratívno – predajná časť vrátane presklených výstavných plôch, na poschodí sa nachádzajú kancelárske priestory, v podzemí sa nachádzajú skladové priestory a zamestnanecké zázemie. Súčasťou budovy sú rozsiahle výrobno – skladové priestory na prízemí a aj v podzemných priestoroch pod budovou, zastavaná plocha budovy 798 m2. Vo výrobnej časti budovy je vybudovaný kompletný autoservis, autolakovňa a samostatná autoumyvárka ( 58 m2 ) . Pre strategickú polohu si objekt vybrala i spoločnosť T-mobile, ktorá tu postavila vysielací stožiar pre mobilný signál . Areál má vlastnú trafostanicu.
Odstavná plocha : poskytuje priestory pre väčšie podnikateľské zámery. Momentálne slúži na predaj automobilov, predaj, prenájom stavebnej techniky , predaj poľnohospodárskej techniky , a ako odstavné parkovisko kamiónovej dopravy. Odstavná plocha areálu je celá spevnená vybrolisovaným vysokopevnostným betónom BK 2458 parametre záťaže 1500 kg/ m2. Celková rozloha vybetónovanej plochy je 10.644 m2 vrátane parkoviska pre zákazníkov pred hlavnou budovou. Betónová plocha je navrhnutá podľa najnovšej európskej enviromentálnej normy EU EV 5785/02 a to, spôsobom odchytu ropných látok a splaškovej vody z celej plochy do samostatnej čističky odpadových vôd. Plocha je prispôsobená na dodatočné prekrytie montovaných hál určených na výrobu alebo skladové priestory. V rámci celého areálu ( betónovej plochy) sú umiestnené šachty s vodovodným vedením a elektrinou. . Na konci odstavnej plochy je reklamný 3 boký totem s výškou 16 m.

Poloha : areál má výhodnú strategickú polohu v tesnej blízkosti ďialnice D1 (Bratislava- Košice) vzdialenosť od ďiaľničného zjazdu je 1,2 km. Komplex sa nachádza vedľa hlavnej cesty E61 Považská Bystrica – Trenčín , s prejazdnosťou 22324 vozidiel denne. Areál sa nachádza medzi mestami Dubnica Nad Váhom ( vzdialenosť 1km ), Nová Dubnica ( vzdialenosť 600 m ) a 12 km od krajského mesta Trenčín. Susediace objekty oproti : DELTA a.s. výrobný závod , počet pracovníkov 1600 , po ľavej strane TESCO a BIG Box nákupné centrum.
Ku areálu sa ponúka i samostatný pozemok( zatiaľ nevyužívaný ) o rozlohe cca 6.714 m2, nie je zahrnutý v cene. Celková plocha areálu a priľahlých pozemkov je 19.440 m2.
Predajná cena areálu je vrátane vonkajšieho i vnútorného príslušenstva a nábytku. Nie sme RK

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty