Na predaj veľký rodinný dom s bazénom, krásnym pozemkom v obci Lehota, 5 min. od Nitry
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 16. 05. 2021
Obec Lehota, 5 min od mesta Nitra, Nitra
Na predaj veľký rodinný dom s bazénom, krásnym pozemkom v obci Lehota, 5 min. od Nitry
224 980 €

Na predaj veľký rodinný dom s bazénom, krásnym pozemkom v obci Lehota, 5 min. od Nitry

Obec Lehota, 5 min od mesta Nitra, Nitra, okres Nitra
224 980 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 339 m2
  Plocha pozemku: 2000 m2
 • Cena za m2: 663,66 €/m²
  ID inzerátu: 3915431
Z vonka nenápadný, ale zato z vnútra vás doslova chytí za srdce. Ak hľadáte dom, ktorý vám ponúkne nezameniteľnú atmosféru pokojného a priestranného bývania, tak ste na správnom mieste.

Tento 7 - izbový rodinný dom s rozlohou 339 m², krytým bazénom, veľkým pozemkom o rozlohe 20 árov, samostatnou garážou a dielňou o veľkosti 55 m² sa nachádza v obci Lehota, ktorá je vzdialená iba 5 minút cesty autom od mesta Nitra.

Predná časť domu dýcha históriou a na jej kvalite sa rozhodne nešetrilo. Hrubé múry sú postavené z pálenej tehly s hlinenou maltou, veľké miestnosti a praktická architektúra, ktorú si jednoducho musíte zamilovať. Pôvodne v nej býval richtár, takže sa nejedná o hocijakú stavbu.

V prednej časti domu sa nachádzajú dve spálne, veľká obývačka, vedľa ktorej je kuchyňa, kúpeľňa, technická miestnosť, a napokon aj šikovný kumbál/šatník. Predná časť prešla kompletnou rekonštrukciou.

Zadná časť domu je novostavba pristavená z Porfixu v roku 2009. Na prvom podlaží tejto časti nájdete krytý bazén s protiprúdom, ktorý môžete využívať v ktoromkoľvek ročnom období. Ak si budete chcieť v zimnom období posedieť v teple s priateľmi, tak okrem dobrého drinku vás zahreje aj teplo sálajúce z krbu nachádzajúceho sa v spoločenskej miestnosti.

Na druhom podlaží nájdete tri spálne a kúpeľňu. V spálňach si určite všimnite zaujímavé riešenie stropov.

Na pozemku máte k dispozícii garáž s ďalšou miestnosťou, ktorú môžete využiť napríklad aj na podnikateľské účely. Z domčeka si môžete spraviť svoje bývanie, kde máte dostatok priestoru aj na podnikateľské aktivity, ktoré nemusia vôbec narúšať váš rodinný život.

Rodinný dom je napojený na všetky siete. O teplo sa stará plynový kotol. Odpad je riešený septikom. Samozrejmosťou je mestská voda, no k dispozícii máte aj studničnú vodu.

Svoje čaro má aj pozemok. Je veľký, dlhý a rozumne využitý. Len si predstavte, ako si môžete na jar sadnúť na lavičku s dobrou knihou, kávou a užívať si pekné počasie.

Kúpou tohto rodinného domu získate pocit súkromia, dobrých susedov, nový domov v aktívnej a rozvojovej obci, a v neposlednom rade aj blízkosť krajského mesta Nitra.

Lehoťania vo svojej obci vždy žili všestranne zameranými aktivitami. Usporadúvajú sa tu rôzne zábavy, opekačky, aerobik,... V obci vám určite nebude chýbať ani občianska vybavenosť. Nájdete tu doktora, zubára, lekáreň, potraviny, kostol. Škola a škôlka vám bude doslova pod nosom.

Rozhodne vám odporúčam dohodnúť si obhliadku tohto domu. Jeho atmosféru precítite najlepšie osobne a som si istý, že vás okúzli už na prvý pohľad. Pre vážnych záujemcov je k dispozícii aj bazén :).

Zaujíma vás viac informácií? Napíšte mi alebo mi zavolajte, a ak budete mať záujem o obhliadku, tak si môžeme dohodnúť rovno aj jej termín.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2009
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Pivnica: Áno
 • Predzáhradka: Áno

Doplnková informácia

Páči sa Vám moja práca? Kontaktujte ma a pomôžem aj Vám pripraviť Plán predaja Vašej nehnuteľnosti, pomocou ktorého predáte Vašu nehnuteľnosť aj so zažmúrenými očami :)
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty