Garsónka na prenájom za 309,- EUR v Banskej Bystrici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 08. 2020
Majerská cesta, Banská Bystrica
Garsónka na prenájom za 309,- EUR v Banskej Bystrici
309 €

Garsónka na prenájom za 309,- EUR v Banskej Bystrici

309 €


  • Typ: Prenájom
    Druh: Garsónka
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 18 m2
  • Cena za m2: 17,17 €/m²
    ID inzerátu: 3918927
V novozrekonštruovanej budove ponúkame na dlhodobý prenájom moderné garsónky a 1izbové byty za najlepšie ceny v BB. Bytový komplex nájomných bytov Majer je zrekonštruovaná trojpodlažná budova, upravená na ucelený komplex nájomných bytov. Jednotlivé byty, predstavujú vo svojej kategórii moderné, veľkorysé riešenie a to v plochách od 17 m2 po 28 m2. Súčasťou bytového komplexu je vlastné parkovisko s postačujúcim počtom parkovacích plôch.
Občianska vybavenosť
Bytový komplex nájomných bytov sa nachádza v mestskej časti „ Majer“ s výbornou dostupnosťou do centra mesta peši (cca 10min.) aj autobusovou dopravou (č. 23, č. 42, č. 601456) Budúci nájomníci ocenia aj uzavretosť areálu, oddychovú zónu a tiché prostredie.
Rozloha a štandard bytov :
Orientácia nájomných bytov je na dve svetové strany východ a západ. V ponuke je 31 nájomných jednotiek s výmerou rovnajúcou sa typu jednoizbových bytov . Budúci nájomcovia ocenia praktické riešenie bytu , ktoré je možné malou úpravou rozdeliť na kuchynsko-jedálenskú časť a obývaciu miestnosť. Nájomné jednotky sú vybavené oddeleným, kompletne zariadeným sociálnym zázemím, so sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom a WC.
Súčasťou každej garsónky je vstavaná kuchynská linka so zabudovaným drezom, elektrickým sporákom, digestorom . Samozrejmosťou sú kvalitné plávajúce podlahy a priestory dispozične riešené napr. na menšie vstavané skrine a úložné priestory.
Cena :
Cenová úroveň našich nájomných garsóniek sa pohybuje od 289 € do 319 € vrátane energií a služieb. Obhliadky je možné dohodnúť na telefónnom čísle 0918 701 901
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty