Predaj rodinnej vily v Žiline - časť Strážov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 29. 10. 2020
Žilina-Strážov
Predaj rodinnej vily v Žiline - časť Strážov
420 000 €

Predaj rodinnej vily v Žiline - časť Strážov

420 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 350 m2
  Zast. plocha: 400 m2
  Plocha pozemku: 2173 m2
 • Cena za m2: 1 200 €/m²
  ID inzerátu: 3919491
Ponúkame Vám exkluzívne nadštandartné rodinné sídlo v tesnej blízkosti mesta Žilina v časti Strážov.

Aj napriek tesnej vzdialenosti od mesta je časť, kde sa nachádza tento rodinný dom plná zelene a zabezpečuje naozaj príjemné a kľudné bývanie s komfortom kompletnej občianskej vybavenosti.

Predávaný dom je postavený v rokoch 2003 - 2006 na rozľahlom pozemku o výmere necelých 2200 m2. Dipozične dom pozostáva z 3 podlaží pričom prvé nazdemné podlažie je delené na viaceré úrovne s ohľadom na terén pozemku.

Do domu sa vstupuje širokou chodbou s vešiakovou stenou a priestor sa otvára do veľkej haly s jedálenskou časťou plynule nadväzujúcou na kuchynskú časť s veľkou komorou. Obývacia časť priestoru je oddelená niekoľkými schodmi a celá miestnosť tak pôsobí veľmi zaujímavým dojmom ktorý dotvárajú aj použité materiály. V celom dome sa striedajú len kvalitné prírodné materiály - dubové drevené podlahy, drevené stropy, mramorové dosky a parapety, nerez.

Obývacia miestnosť aj jedálenská časť sú veľkými presklenými francúzskymi oknami napojené na záhradu. Z obývacej miestnosti sa pár schodmi dá dostať na tretiu úroveň obytnej časti a tou je miestnosť s veľkým bazénom, fitness priestorom, saunou, sprchou a toaletou.

Prvé podlažie ešte zahŕňa komfortnú hosťovskú izbu s veľkými šatníkmi z masívu, kúpeľňu a toaletu. Z obývačky sa pekným dreveným schodiskom dostaneme na druhé nadzemné podlažie kde sú 3 samostatné spálne (každá s balkónom), pričom hlavná spálňa má vlastný šatník a sociálne zariadenie. Na tomto podlaží je ešte aj spoločná hala z ktorej smeruje schodisko do podstrešného priestoru. Ten je tiež plne využiteľný.

Dom je plne podpivničený, pred domom je priestor pre viacero vozidiel a z priestoru za elektrickou bránou sa vstupuje do veľkej dvojgaráže. Garáž je napojená na miestnosti v suteréne (vináreň, kotolňa, dielňa, menšie sklady). V suteréne je aj technické zázemie domu. Dom je napojený na rozvody elektriny, plynu, vody a odkanalizovaný formou zbernej nádrže. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol, predohrev vody alebo ohrev bazénu ide cez solárne kolektory umiestnené na altáne. Výhodou je aj centrálny vysávač taktiež umiestnený v kotolni.

Z obytného podlažia sa dá 3 vchodmi dostať priamo do záhrady ktorá je naozaj veľká a sú na nej vysadené okrasné aj ovocné stromy. Časť záhrady slúžila aj ako úžitkové záhony. Existujúce okrasné dreviny sú už väčšieho vzrastu a vytvárajú tak príjemnú atmosféru súkromia a dobrého pocitu pri pobyte na záhrade. Potešia určite aj orechy, vlastné broskyne, či marhule.

Celý dom je riešený ako individuálny projekt a mal by vyhovieť aj náročnému zákazníkovi.

Výhody oproti iným ponukám:
- výborná lokalita s dobrou dopravnou dostupnosťou,
- veľa zelene a možnosť pobytu v prírode a to len kúsok od mesta,
- kvalitné materiály a poctivá tehlová stavba, kvalitná strešná krytina,
- drevené podlahy, prírodný kameň,
- veľkorysý priestor, veľké izby, veľká obývačka,
- bazén, fitness priestor,
- veľká záhrada s vysadenými drevinami,
- priestranná garáž,
- dobrí susedia.


Ak Vás fotografie, či video oslovili určite stojí za to ísť si dom pozrieť aj osobne. Budeme sa na Vás tešiť na obhliadke.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2007
 • Energetický certifikát: nemá
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Balkón: 10 m²
 • Terasa: 20 m²
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty