Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 07. 2020
Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto
Administratívne priestory vysokého štandardu v Plus/Vivo Tower na Vajnorskej ulici
6 037,50 €/mes.

Administratívne priestory vysokého štandardu v Plus/Vivo Tower na Vajnorskej ulici

6 037,50 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 483 m2
  • Cena za m2: 12,50 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 3919935
Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A v Polus/Vivo Tower na Vajnorskej ul. v Bratislave 3. Strategická lokalita v mestskej časti Bratislava-Nové Mesto a ľahko dostupné pre všetky formy dopravy. Z budovy je výhľad na jazero, okolité lesy a centrum mesta. Biznis centrum ponúka pestrú paletu služieb v nákupnej zóne VIVO, športové aktivity na dosah a nádhernú scenériu vďaka jazeru Kuchajda. Budovy MyHive Towers sú umiestnené na dopravnej tepne Vajnorská, Bajkalská a Tomášikova. Vzdialenosť na obchvat po Bajkalskej je len 7 min. autom, rovnako aj do centra.

Lokalita budov zaručuje vynikajúcu dopravnú dostupnosť, či už autom alebo MHD (9 spojov, vrátane električiek 2 a 4). Zamestnanci dochádzajúci z okolia Bratislavy uvítajú polohu vlakovej stanice Bratislava-Nové mesto – vlaky RegioJet. Dajú sa využiť aj alternatívne spôsoby prepravy ako bicykel, či kolobežka (k dispozícii CYKLOSTOJANY a SPRCHY).

K dispozícii je uzavretý celok na 7.p. o celkovej výmere 555,36 m2 (483,24 m2 kancelárska plocha). Dispozícia: 7 kancelárii vrátane zasadačiek, 1 openspace zhruba pre 27 ľudí, kuchynka, serverovňa/sklad, delené toalety.

Miestnosti sú klimatizované – nová technológia: chladené trámy, zdvojené podlahy, optický internet.

Parkovanie je možné v podzemnej garáži, aj na streche nižšieho objektu. Veľkou výhodou je priame prepojenie s Vivo nákupným centrom a podzemnou garážou, takže klienti majú parkovanie na 3 hod. zdarma.

 

VÝHODY: reprezentatívna recepcia, chladiace trámy, zdarma využívanie reprezentatívnych meeting pointov/lobby miestností v blízkosti recepcie, k dispozícii 3 ZASADAČKY (16 / 8 / 4 ľudí) ZADARMO, parkovanie návštev ZADARMO.

 

Cena nájmu je 12,50 €/m²/mesiac, podľa veľkosti výmery, požadovaného štandardu a dĺžky nájmu.

Servisné poplatky 4,50 €/m²/mesiac +  voda, elektrina. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta. Priestory sú moderné a radi ich predstavíme osobne po dohode obhliadky. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu