Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 03. 2020
Hodžova, Trenčín
Na predaj Trenčín Sihoť Hodžova 3 izbový byt - exkluzívne v Rh+
159 900 €

Na predaj Trenčín Sihoť Hodžova 3 izbový byt - exkluzívne v Rh+

159 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 135 m2
  • Cena za m2: 1 184,44 €/m²
    ID inzerátu: 3926784
RH reality vám ponúka na predaj veľkometrážny tehlový byt v centre Trenčína na Sihoti 1. Jedná sa o unikátnu nehnuteľnosť s vlastnosťami, ktorá robia túto ponuku jedinečnou a vhodnou aj pre náročného klienta:
• veľkorysá obytná plocha 135 m2 (k tomu ešte navyše balkón 12 m2, lodžia 14 m2 a pivnica cca 55 m2)
• leží v tehlovom dome s vlastným a oploteným pozemkom, v ktorom sa nachádzajú iba 2 byty
• nachádza sa v obľúbenej obytnej štvrti Sihoť 1, takmer priamo v centre mesta, ale zároveň blízko k rekreačnej oblasti na Ostrove a hrádzi
• obrovský potenciál na vytvorenie nadštandardného bývania (dispozícia, veľké obytné miestnosti, vysoké stropy, pôvodné parketové podlahy, 1 veľký balkón, 1 veľká lodžia, garáž v suteréne, záhrada patriaca k bytu)
• dobrý stav bytu (ukončená čiastočná rekonštrukcia).
Tento atypický byt sa nachádza na 1 poschodí a vstupuje sa doňho vlastným vchodom a schodiskom, ktoré je úplne nezávislé od druhého bytu. Pri vchode do bytu na prízemí sa nachádza menšia predsieň, z ktorej je cez drevené schodisko prístupná hlavná časť bytu na 1. poschodí. Tam sa nachádza ďalšia väčšia predsieň s oknom, veľkometrážna obývacia izba, 2 samostatné spálne, veľká kuchyňa a kúpeľňa s WC a oknom. Z tohto podlažia je prístupný aj balkón (vchod z jednej zo spální) a lodžia (vchod z chodby).
V byte bola začatá rekonštrukcia, ktorá síce ešte nie je úplne ukončená, ale hotové sú najdôležitejšie práce: zriadenie vlastného kúrenia a ohrevu teplej vody (plynový kotol, nové radiátory), inštalácia klimatizácie, výmena okien a dverí vedúcich na balkón a lodžiu, kompletná rekonštrukcia kúpeľne a kuchyne, rekonštrukcia omietok a stropov v niektorých izbách a výmena elektroinštalácie.
Spotreba všetkých energií je samostatne meraná. V dome sa nachádza aj niekoľko aktuálne nevyužívaných komínov, ktoré je možné využiť na vybudovanie krbu.
V dobrom stave je aj samotný dom, na ktorom bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy (vymenená strešná krytina - škridla) a priebežne vykonávaná bežná údržba.
K bytu patrí nadštandardne veľká pivnica, v rámci ktorej budete mať k dispozícií niekoľko samostatných miestností a garáž, s celkovou výmerou približne 45 m2.
Pri dome sa nachádza vlastný pozemok, ktorý je využívaný ako záhrada. Celková veľkosť pozemku je 545 m2 a ako vlastník bytu na ňom získate spoluvlastnícky podiel 1/2.
Či už hľadáte exkluzívne bývanie v centre mesta, alebo potrebujete veľkorysý obytný priestor, alebo chcete bývať inak ako v bežnom bytovom dome, tak práve tento byt by mohol byť Vašou dobrou voľbou.
Radi Vás privítame na osobnej obhliadke.
Cena 159 900,00 EUR/celkom. Poskytujeme kompletný právny servis, potrebný na úspešný prevod nehnuteľnosti, ktorý je už zahrnutý v cene. Ev. číslo: 135661 Kontakt maklér: +421917206206, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty