NADČASOVÝ 4 izbový rodinný dom
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 29. 07. 2021
Jastrabia, Chorvátsky Grob
NADČASOVÝ 4 izbový rodinný dom
320 000 €

NADČASOVÝ 4 izbový rodinný dom

320 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 143 m2
  Zast. plocha: 145 m2
  Plocha pozemku: 472 m2
 • Cena za m2: 2 237,76 €/m²
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 3928829


THE CONCEPT REAL ESTATE Vám ponúka exkluzívne na predaj nadčasový projekt 4 izbového poschodového rodinného domu. Architektúra tejto nehnuteľnosti je riešená jednoduchými líniami a ponúka funkčné a vkusné bývanie, ktoré ocenia prevažne ľudia s citom pre moderný dizajn.

Táto nehnuteľnosť sa nachádza vo výstavbe štyroch rovnakých projektov vedľa seba, čím si zachová svoju jedinečnosť a zároveň tak dômyselne rieši súkromie svojich obyvateľov. Lokalita Monarská Alej 2 Chorvátsky Grob - časť Čierna Voda, v ktorej sa projekt realizuje, ponúka pokojné a bezpečné prostredie s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Vďaka prebiehajúcej realizácii rýchlostnej cesty Projektu D4/R7, ktorej spustenie je plánované už tento rok, bude aj táto lokalita odľahčená od individuálnej automobilovej dopravy, vďaka čomu sa ešte skráti časová vzdialenosť smerom z a do Bratislavy.


PRÍZEMIE
Dispozičné riešenie tejto nehnuteľnosti je navrhnuté veľmi rozumne a funkčne, vďaka čomu je celý priestor vzdušný, s dostatkom úložného priestoru. Prízemie ponúka 104m2 úžitkovej plochy a nachádza sa tu vstupná chodba so vstupom do šatníka, technická miestnosť, samostatné WC, priestranná chodba so schodiskom, rodičovská spálňa, ktorá má svoju vlastnú kúpeľňu s WC a osobitný šatník. Srdcom domu je priestranná obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou a vďaka veľkoplošnému preskleniu kvalitnými hliníkovými oknami je celý priestor krásne presvetlený a ponúka výhľad na celú záhradu.

POSCHODIE
Na poschodí s úžitkovou plochou 39,26 m2 sa nachádzajú dve priestranné izby a samostatná kúpeľňa.

Cena tejto jedinečnej ponuky rodinného domu je 320.000€.


EXTERIÉR
V cene sú zahrnuté exteriérové úpravy ako je špeciálny exteriérový drevený obklad stien, zateplenie domu 20 cm polystyrénom, oplotenie z troch strán, upravené spevnené plochy vrátane dvoch parkovacích miest pred domom, predpríprava na alarm a bezpečnostné kamery, predpríprava na exteriérové žalúzie zabudovaná v zateplení a predpríprava na klimatizáciu.

INTERIÉR
Čo sa týka interiéru, v jeho prevedení je zahrnuté podlahové kúrenie v celom dome v každej miestnosti s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá predpríprava k rekuperačnému systému v celom dome, ktorý zabezpečuje kontrolované vetranie nehnuteľnosti so spätným získavaním tepla, čo prináša mnoho výhod, ktoré zvyšujú komfort a pohodlie bývania a znižujú náklady na užívanie domu.

Do interiéru má klient za príplatok možnosť výberu zo 16 farebných prevedení parkiet spolu s obvodovými lištami k farbe podlahy a s použitím vysokokvalitnej podložky Quick Step. Tiež 16 farieb interiérových dverí s možnosťou výberu farebného prevedenia kľučiek, moderný obklad zo Španielska v 9 farbách, batérie a sanitu značky Hansgrohe, Ideal Standard a iných prvotriednych dodávateľov. Celý výber štandardu si klient vyberá individuálne podľa svojich predstáv a všetko na jednom mieste.


Tento projekt je z dielne stavebnej spoločnosti THE CONCEPT HOME a je ideálnym riešením zdravého, ekologického a ekonomického bývania spojeného s estetickým a vysoko kvalitným prevedením. Výstavba je plánovaná na 12/2020 a ukončenie 6/2021.Informácie o nehnuteľnosti
Adresa: Slávičia 1
Rok výstavby: 2020
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Energetický certifikát: A
Vlastníctvo: Osobné
Počet nadzemných podlaží: 1
Počet izieb/miestností: 4
Počet kuchýň: 1
Počet kúpeľní: 2
Počet WC: 3
Počet šatníkov: 2
Vonk. park. miesto: 2

Orientácia: Južná

Konštrukčné prvky
Okná: Hliníkové
Dvere: Hliníkové
Steny: Stierka
Typ konštrukcie: Drevená
Fasáda: Omietka
Strecha: Rovná
Umiestnenie: Samostatný
Poloha: Tichá časť
Prístupová komunikácia: Asfaltová
Doprava: MHD
Voda: Áno
Na pozemku: Diaľkový vodovod
Elektrina: Áno
Kanalizácia: Áno
Na pozemku: Kanalizácia
Kúrenie: Podlahové - elektrické

Vybavenie a okolie
Voľnočasové aktivity: Cykloturistika, Detské ihriská, Fitnescentrum, Reštaurácia, Športové ihriská
Vybavenie v okolí: Obchodné centrum, Potraviny, Škola, Škôlka,
Charakteristika objektu: Dobrá lokalita, Dobrí susedia, Slnečný

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu