Tehlový 3 izb. byt, 65m2balkón, predaj, Podhradová, Košice - sever, Gerlachovská
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 06. 09. 2020
Košice I - Sever
Tehlový 3 izb. byt, 65m2+balkón, predaj, Podhradová, Košice - sever, Gerlachovská
114 500 €

Tehlový 3 izb. byt, 65m2+balkón, predaj, Podhradová, Košice - sever, Gerlachovská

114 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 65 m2
  • Cena za m2: 1 761,54 €/m²
    ID inzerátu: 3934910
Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení 3 izbový, tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Podhradová, na ulici Gerlachovská. Lokalita ponúka kľudné bývanie na menšom sídlisku s kompletnou občianskou vybavenosťou, s množstvom zelene a možností voľnočasových aktivít v bezprostrednej blízkosti, bez nutnosti auta.

Tehlový byt s rozlohou 65m2 plus menší balkón vrátane murovanej pivnice, sa nachádza na 2 poschodí zo 4, v zateplenom bytovom dome. Kompletné mesačné náklady sú momentálne cca 145€ vrátane energií plus internet, pre 1 prihlásenú osobu.

Dispozícia ponúka vstupnú chodbu s pôvodnými vmurovanými skriňami, po praveje strane vstup do samostatného wc a samostatnej kúpelne. Ďalej z chodby vstup do obývačky s balkónom a do kuchyňe, prechodnej aj do ďalšej izby. Z obývačky je vstup do spomínanej prechodnej izby s kuchyňou a do poslednej nepriechodnej menšej izby.

Orientácia miestností je na východ obývačka a západ kuchyňa, a dve ďalšie izby. Byt je príjemne svetlý, v lete sa neprehrieva vďaka umiestnenie bytového domu a zelenej predzahrádky vysokých stromov.

Stav bytu je zachovalý, pôvodný s plastovými oknami a pôvodnými parketami v izbách.

Výborné mesačné náklady, možnosť variabilnej rekonštrukcie, nosnou časťou bytu (nosník) vedie pozdĺž chodby do obývačky. Open space, prípadne samostatné miestnosti s dverami.

Byt vhodný na kľudné bývanie s príjemným prostredím, rovnako ako aj na investíciu s budúcim prenájmom, vďaka neďalekej Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmacie v Košiciach.

Cena nehnuteľnosti je 114500€ vrátane prevodu vlastníctva a profesionálneho právneho servisu. Preferovaná kúpa z vlastných zdrojov. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, executive manager, PARTNERSREAL s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty