Veľký 6-izbový rodinný dom v Lamači
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 26. 10. 2020
Podháj, Bratislava IV - Lamač
Veľký 6-izbový rodinný dom v Lamači
452 000 €

Veľký 6-izbový rodinný dom v Lamači

452 000 €

vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 280 m2
  Plocha pozemku: 370 m2
 • Cena za m2: 1 614,29 €/m²
  ID inzerátu: 3935354
Veľký 6-izbový rodinný dom v Lamači. Priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v mestskej časti Lamač - Podháj s úžitkovou plochou 280m2 postavený na pozemku o výmere 370m2. Dom je 6-izbový plus samostatná kuchyňa, 1 veľká suterénna skladová miestnosť bez okien využívaná ako špajza, 4 polosuterénne miestnosti s oknami a garáž. Použitý materiál: tehla, vápennocementové omietky, okná sú drevené s izolačným dvojsklom. Podlahové krytiny sú realizované z keramickej dlažby, parkiet a plávajúcej podlahy. Dom je celopodpivničený s tromi podlažiami: jedným podzemným, dvoma nadzemnými a garážou pričom každé z podlaží je rozdelené do dvoch výškových úrovní. Vstup do domu je prostredníctvom zastrešeného schodiska. Z dispozičného hľadiska objekt obsahuje v nadzemných podlažiach dva vzájomne prepojené 3-izbové byty so spoločnou rozľahlou obývačkou s výstupom na terasu v zadnej časti domu. Na 2NP je možnosť doplniť druhú kuchyňu s pripravenými prípojkami vody, plynu a kanalizácie. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie je ústredné prostredníctvom liatinových radiátorov s dvoma vlastnými zdrojmi tepla - plynovým a drevoplynovým kotlom. Príprava teplej vody je prostredníctvom elektrických bojlerov v kombinácii so solárnym systémom.
Dom je vhodný pre väčšiu rodinu aj ako sídlo firmy s vynikajúcou dostupnosťou aj v rámci MHD pričom zastávka autobusov je v tesnej blízkosti domu a možnosťou parkovania priamo pred vstupom na príjazdovej komunikácii. V prípade potreby je možné na pozemku vybudovať ďalšie dve garáže.
Rodinný dom je vo veľmi dobrom stave, bol skolaudovaný v r.1987 a v rokoch 2005 až 2015 bolo realizované zateplenie, výmena kotlov a doplnenie solárneho systému.
Dom je bez tiarch, je vyprataný a okamžite k dispozícii.

Cena: 452.000 EUR (vrátane provízie za služby RK).
Informácie o našich službách nájdete na: ipbreal.sk/o-nas/sluzby-pre-klientov

Kontakt: 0904368965; info@ipbreal.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty