Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 05. 2020
Eisnerova, Bratislava IV - Devínska Nová Ves
Novostavba - 3 izbový byt na začiatku DNV Eisnerova ul. - Pod Glavicou, 1/5
217 000 €

Novostavba - 3 izbový byt na začiatku DNV Eisnerova ul. - Pod Glavicou, 1/5

217 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 83 m2
 • Cena za m2: 2 614,46 €/m²
  ID inzerátu: 3938170
Ponúkame na predaj novostavbu -3  izbový byt Bratislave – Devínska Nová Ves, Eisnerova ulica, 1/5 poschodie, 78 m2+loggia 5,08 m2+ 2x sklad spol 6,7m2 + oplotený trávnatý areál, určený pre oddych obyvateľov bytového domu.

Byt sa nachádza a 1. nadzemnom podlaží 9 ročnej novostavby na Eisnerovej ulici v Devínskej Novej Vsi. Celková podlahová (resp. interiérová) plocha bytu je 78 m2. Kuchyňa a obývacia izba sú spojené. WC  je samostatné. Byt má loggiu o výmere 5,08 m2, prístup na loggiu je z obývacej izby.

K bytu patria aj dve murované miestnosti na sklad. Jedna o výmere 2,16 m2 sa nachádza na tom istom poschodí ako byt a druhá o výmere 4,6 m2 sa nachádza na prízemí bytového domu. K bytu prislúcha aj vonkajšie garážové státie.  Cena bytu je uvedená spolu s týmto parkovacím miestom.

Byt je vybavený vonkajšou klimatickou jednotkou značky Daikin. Okná v celom byte sú nadštandardné, eurookná top kvality- trojsklo menené v roku 2019.

Byt sa nachádza v nízkopodlažnom tehlovom bytovom dome spolu 5 poschodí, na prízemí sú nebytové priestory (kaderníctvo a kozmetika). Prvé nadzemné podlažie je zvýšené nakoľko bytovka je postavená na miernom kopci nad Lidlom. Bytovka má dva vchody po 25 bytov spolu je to len 50 bytov.

Bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu , na ktorú sú napojené jednotlivé byty, nachádza sa tam aj výťah. Prístup k bytu je bezbariérový.

Bytový dom sa nachádza na úpätí Malých Karpát – Pod Glavicou, vzdušnou čiarou rovno pod Srdcom. Byt je situovaný na 3 svetové strany, preto je veľmi slnečný a svetlý. Obývacia izba s loggiou s výhľadom na Devínsku Kobylu a záhradkársku oblasť je otočená na východ. Kuchynské a rovnako aj kúpeľňové okno smeruje na sever. Spálňa a detská izba s výhľadom na rodinné domčeky smeruje na západ. K bytovému domu patrí oplotený trávnatý areál, rozprestiera sa pozdĺž celej bytovky určený pre oddych dospelých a hru detí z bytového domu.

V okolí bytového domu, ktorý sa nachádza na začiatku Devínskej Novej Vsi je výborná občianska   vybavenosť. Lidl je v priamom susedstve a Tesco je na skok, cca 4 minúty na pešo.

V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0918 479 756/ email: bernath@omnireal.sk

Kúpna cena: 217 000,- Eur

Provízia pre realitnú kanceláriu je zahrnutá v kúpnej cene. Realitná kancelária zabezpečuje: obhliadku, celkový právny a poradenský servis a právne poradenstvo, vypracovanie zmlúv, zabezpečenie odovzdania nehnuteľnosti (vrátane odovzdávacieho protokolu).

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Lodžia: Áno
 • Pivnica: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu