Ponúkame na prenájom obchodno-skladovacie a servisné priestory v Obchodnom centre v Radvaň PARK
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2020
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Ponúkame na prenájom obchodno-skladovacie a servisné priestory v Obchodnom centre v Radvaň PARK
7 500 €/mes.

Ponúkame na prenájom obchodno-skladovacie a servisné priestory v Obchodnom centre v Radvaň PARK

7 500 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 936 m2
  • Cena za m2: 8,01 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 3940150
Ponúkame na prenájom obchodno-skladovacie a servisné priestory RETAILOVÉHO objektu v Obchodnom centre (OC) Radvaň PARK na Zvolenskej ceste 30A v Banskej Bystrici.
Jedná sa o veľkopredajňu so skladom a servisom (o celkovej výmere 936 m2) a vonkajšiu oplotenú plochu 170 m2 (v súčasnosti bazénové centrum, po končiacom nájme nášho nájomcu Mountfield). Sú to plne funkčné obchodné priestory so skladovacím a servisným zázemím s veľkou presklenou plochou (výklady) do parkoviska (vstup: automatické dvere) a zásobovacím vstupom zo zadnej strany objektu. Vykurovanie a chladenie priestorov je zabezpečované samostatným teplovzdušným/chladiacim systémom YORK. Predmetné priestory majú samostatné meranie dodávky elektriny, plynu a vody. Ďalšie prevádzky v objekte sú : EUROSOFA – sedačky, SIKO kúpelne, STYLER – spálne, Sleep Centrum, First cafe, ktorí spoločne využívajú našich 99 parkovacích miest prislúchajúcich k tomuto retailovému objektu. V areáli OC Radvaň PARK sa ďalej nachádzajú prevádzky: KIKA nábytok, Mobelix, JISK, Black Red White, Decodom, ASKO nábytok, ale aj plne automatická ČS PHM – Tankomat a iné.
V súčasnosti v tomto areáli je v štádiu stavebného povolenia objekt: DEK invest „Všetko pre dom a záhradu“ (stavebniny).
Podmienky nájmu: nájom dlhodobý 5 a viac rokov, nájomné 7500,- €/mesačne + DPH (za priestory) t.j. cca 8 €/m2 + DPH (+ každoročná valorizácia nájmu podľa údajov ŠU SR), 400,- €/mesačne za vonkajšiu oplotenú plochu 170 m2, kaucia: 3 mesačné nájomné alebo banková záruka, služby spojené s nájmom (preddavky): 1,50€/m2 mesačne + DPH (vlastné služby – spotreba médií), 1,50€/m2 mesačne + DPH (spoločné služby). V prípade záujmu o obhliadku priestoru v čase prevádzkových hodín predajne, je možné vykonať s konateľom spoločnosti p. Ing. B. Kratochvílom. Po vzájomnej dohode s potencionálnym záujemcom je možné priestory prispôsobiť požiadavkám klienta.
_____________________________________________________________
ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT
Celková potreba energie budovy - B
Primárna energia budovy – B
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty