Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 05. 2020
Mikovíniho 20, Trnava
Úplne nový 2 izbový byt v novostavbe
105 900 €

Úplne nový 2 izbový byt v novostavbe

Mikovíniho 20, Trnava, okres Trnava
105 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 56 m2
 • Cena za m2: 1 891,07 €/m²
  ID inzerátu: 3941428
Realitná kancelária Neoreal Vám prináša možnosť získať úplne nový, práve dokončený byt v novostavbe MIKO v Trnave. Byt má výmeru 56 m2 plus balkón 3,5 m2, čo je na dvojizbový byt naozaj veľkorysý životný priestor. Nachádza sa na siedmom podlaží s krásnymi výhľadmi. Je kompletne dokončený do štandardu vrátane podláh, sanity, či interierových dverí.

Byt je okamžite dostupný a môžete si ho už v krátkej dobe prevziať.

Sídlisko Linčianska čakajú navyše v najbližšom období rozsiahle zmeny, vrátane nových ciest, modernej nákupnej zóny, oddychovej zóny s parkom, rekonštrukcia zanedbaných budov a výstavba nových bytov.

Zóna s bytovým projektom MIKO je ideálne situovaná len minútu autom k napojeniu na diaľnicu, čo znamená, že nebudete musieť zakaždým prechádzať Trnavou a vyhnete sa tak aj prípadným dopravným zápcham. Zároveň je však z bytového komplexu MIKO ľahko dostupné aj centrum mesta, železničná a autobusová stanica, či nemocnica.

Aj toto sú dôvody, prečo sa hodnota tohto bytu v budúcnosti s veľkou pravdepodobnosťou ešte zvýši. Byt je tak vhodný nie len na komfortné a krásne bývanie, ale aj na investíciu.

Byt disponuje všetkými výhodami moderného bývania. Je to kvalitná novostavba, spĺňajúca najnovšie štandardy vrátane okien s trojsklom, nízkymi mesačnými nákladmi, moderná a funkčná dispozícia, atď.

V prípade záujmu o kúpu bytu prostredníctvom hypotéky, Vám zdarma zabezpečíme všetko potrebné a postaráme sa o celý proces.

Dušan Sivák, NEOREAL
sivak@neoreal.sk
0948 880 988

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Podlažie: 7
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Balkón: 3 m²
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu