Rodinný dom typ B1
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 19. 03. 2020
Malý Slavkov
Rodinný dom typ B1
Info v RK

Rodinný dom typ B1

Info v RK


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Vo výstavbe
  • Úžit. plocha: 143 m2
  • ID inzerátu: 3941666
Royal Valley Resort je elegantne navrhnutý komplex, ktorého výstavba je rozdelená do viacerých etáp. V aktuálnej etape výstavby ponúkame na predaj moderné rodinné domy typu A, A1, B a B1.

Moderná štýlová architektúra a kvalitatívne prevedenie domov zapadajú do koloritu podtatranského prostredia. Veľké presklené plochy ponúkajú krásne výhľady, zvýšené stropy v interiéri zase navodzujú pocit vzdušnosti.

DOM typu A - samostatne stojaci 4 izbový jednopodlažný dom s ÚP 121,15 m2, umožňuje komfortné bývanie pre 4 až 6 osôb. Na podlaží sa nachádza kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa, WC, technická miestnosť, spálňa, dve izby a obývačka z ktorej je vstup na terasu.

DOM typu A1 - samostatne stojaci 3 izbový jednopodlažný dom s ÚP 95,59 m2, umožňuje komfortné bývanie pre 4 osoby. Na podlaží sa nachádza kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa, WC, technická miestnosť, spálňa, izba a obývačka z ktorej je vstup na terasu.

DOM typu B - samostatne stojaci 4 izbový dvojpodlažný dom s ÚP 144,74 m2 pre komfortné bývanie 4 až 6 osôb. Na prvom podlaží sa nachádza kuchyňa s jedálňou, WC, technická miestnosť a obývačka z ktorej je vstup na terasu. Na druhom podlaží sa nachádza chodba, WC, kúpeľňa, spálňa, dve izby a galéria.

DOM typu B1 - samostatne stojaci 4 izbový dvojpodlažný dom s ÚP 143,99 m2 vhodný pre umiestnenie do svahu. Umožňuje komfortné bývanie pre 4 až 6 osôb. Na prvom podlaží sa nachádza kuchyňa s jedálňou, WC, technická miestnosť a obývačka z ktorej je vstup na terasu. Na druhom podlaží sa nachádza vstupná hala, WC, kúpeľňa, spálňa, dve izby a galéria.

Vnútorná dispozícia domov je variovateľná podľa požiadaviek klientov. Výstavbu domov realizuje naša spoločnosť do troch štádií dokončenia.

Cena konkrétneho domu sa odvíja od ceny a výmery vybraného pozemku. V ponuke máme pozemky s výmerami od 541 m2 do 1 315 m2. Výstavbu domov realizujeme do troch štádií dokončenia.

Táto nehnuteľnosť je súčasťou developerského projektu

ROYAL VALLEY RESORT

Počet bytov: 4
Stav projektu: Vo výstavbe
Info v RK
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu