Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 04. 2020
Močiar
VÝNIMOČNÝ DOM, V KRÁSNEJ PRÍRODE ŠTIAVNICKÝCH VRCHOV - KTO KÚPI BUDE VEĽMI SPOKOJNÝ.
Info v RK

VÝNIMOČNÝ DOM, V KRÁSNEJ PRÍRODE ŠTIAVNICKÝCH VRCHOV - KTO KÚPI BUDE VEĽMI SPOKOJNÝ.

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 250 m2
  Plocha pozemku: 619 m2
 • ID inzerátu: 3942679
OBHLIADKU TEJTO NEHNUTEĽNOSTI, SI UROBÍTE AJ ONLINE Z POHODLIA DOMOVA :)

PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ DOM, V KRÁSNEJ PRÍRODE ŠTIAVNICKÝCH VRCHOV - ZA VEĽMI VÝHODNÚ CENU, KTO KÚPI BUDE VEĽMI SPOKOJNÝ.

POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM DOME IHNEĎ
Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom byte. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní z pohodlia kde sa práve nachádzate.
3D PREHLIADKU Vám spustí automaticky na tomto odkaze : https://bit.ly/3b7IyT8

Dom je po všetkých stránkach úplne v poriadku, predáva sa z dôvodu, že majitelia ho už iba minimálne využívajú a radšej ho predajú pod cenu, aby mal niekto z domu úžitok.
V chránenej krajinnej oblasti Štiavnických vrchov, v zdravom prostredí Slovenska, uprostred ticha lesov a lúk v malej obci neďaleko od Banskej Štiavnice sa nachádza rodinný dom, ktorý si majitelia budovali ako svoje generačné rodinné sídlo. Pri rekonštrukcii domu sa vôbec nešetrilo a na strechu bolo použité nadštandardné množstvo kvalitného dreva. Obklady v podkroví aj na prízemí domu sú z kvalitného dubového masívu s krásnym umeleckým spracovaním. Podlahy sú rovnako z masívneho dubového kvalitného dreva. Samotné drevené obloženie v dome, dubové zárubne, dvere s krásnou sklenenou vitrážou vyrobenou na objednávku, schody a dubové podlahy by dnes stáli viacej ako je cena celého domu komplet. Majitelia dom rekonštruovali a stavali pre seba a nie na predaj.

Pozrite si zatiaľ z fotografie , krásne prevedenie drevených podláh a dreveného dubového obloženia a verte , že na živo je to ešte krajšie. Všetko drevene čo v dome vidíte je z kvalitného dubového masívu. Podlahy, dvere, zárubne , obklady, schody, kuchynská linka – všetko je dub masív. Celý dom je kvalitne zateplený, komíny na dome robil na zákazku kominársky majster. Elektrina v celom dome je z medi. V dome je aj prípojka na 380V.

Rodinný dom je rozdelený na obývaný suterén s technickými miestnosťami, prízemie a podkrovie.
Pozrite si aj virtuálnu 3D prehliadku domu na tomto odkaze - linku https://my.matterport.com/show/?m=CdqBmUDedD4 a poprechádzajte sa po celom dome z pohodlia pri počítači.

Keď sa vám otvorí 3D obhliadka, tak si ju viete spustiť automaticky kliknutím na tlačidlo v ľavo dolu – tlačidlo Play ( trojuholník v krúžku ). Alebo sa viete v 3D prehliadke pohybovať manuálne pomocou myšky počítača alebo prstom na mobilnom telefóne.

V spodnej časti domu je letná kuchyňa s jedálenským kútom. Z tejto kuchyne sa dá prejsť do samostatnej miestnosti, ktorá môže byť využitá aj ako samostatná izba. Zo spodnej kuchyne je vchod aj do veľkej kotolne , kde je splynovací kotol. V tejto suterénnej časti je aj WC spolu v miestnosti so sprchovacím kútom a vaňou – môže sa využívať aj ako práčovňa. Ďalej sa v tejto spodnej časti nachádza chladná miestnosť ktorá sa používa ako špajza- skladisko potravín – prírodná chladnička.
V prízemnej časti domu je hlavný vstup do domu. Prízemná časť bola kompletne zrekonštruovaná a urobená na novo, s novými keramickými podlahami vo vstupnej časti a na chodbe. Všade sa nachádza prekrásny obklad z masívneho dubového dreva. Dubové zárubne, dvere aj prekrásne drevené dubové podlahy v izbách. Zo vstupnej chodby je aj vstup do garáže.
Vzhľadom k tomu, že dom je postavený do mierneho svahu, tak hlavná kuchyňa je akoby na poschodí, je priestranná , nadčasovo riešená, rovnako vyrobená z dubového dreva s komplet všetkými spotrebičmi s prekrásnym výhľadom na Štiavnickú prírodu. Z tejto kuchyne sa dá prejsť do obrovskej hosťovskej izby s krásnym centrálne osadeným kachľovým krbom, ktorý je dominantou miestnosti spolu s opäť prekrásnou dubovou podlahou. Rovnako aj na tomto poschodí je samostatné WC. A tiež menšia miestnosť orientovaná na severnú stranu ktorá slúži ako špajza a sklad potravín.

Z tejto hlavnej dennej časti domu sa dostaneme po krásnom drevenom schodisku do podkrovnej časti domu kde sú umiestnené dve veľké detské izby a z každej je východ na prekrásny presklený balkón orientovaný na úžasnú južnú slnečnú stranu. Ďalej je tu hlavná manželská spálňa so samostatnou loggiou s prekrásnym výhľadom na les a lúky, orientovaná na východnú stranu. Nachádza sa tu aj centrálna kúpeľňa s rohovou vaňou, umývadlom a nadčasovým keramickým obkladom. Bodové stropné osvetlenie je na chodbe aj v kúpeľni. Samostatné WC je aj na tomto poschodí. Posledná podkrovná izba je skvost domu a pýcha staviteľa. Je priestranná , presvetlená s naozaj unikátnym ručne robeným dubovým obkladom a rovnako jedinečnou drevenou podlahou.
DOM JE DÁ SA POVEDAŤ AJ IHNEĎ OBÝVATEĽNÝ. Je to dom ktorý sa oplatí kúpiť na rekreáciu aj na trvalé bývanie. Vzdialenosť do Banskej Štiavnice do 20 min – do Zvolena 30 min autom.

Výmera pozemku je 619 m2 – orientácia – východ – juh. Záhrada je plne automaticky zavlažovaná a večer je nasvietená a rovnako aj okolie domu.

Okolie domu a obce ponúka široké spektrum celoročných aktivít, rekreačných a relaxačných možností. Aquapark, Vodný raj Vyhne https://www.vodnyrajvyhne.sk/ vzdialený pár kilometrov od domu video https://vimeo.com/26542055# . Rovnako kúpele Sklené teplice http://www.kupele-skleneteplice.sk/ s unikátnym jaskynným parným kúpeľom Európsky unikát s liečivou termálnou vodou s teplotou 42 stupňov C. Prekrásne Hodrušské jazerá . Lyžiarske stredisko v blízkosti https://www.salamandra.sk/ Salamandra Resort. Prekrásna historická Banská Štiavnica a okolie. A čarokrásna príroda Štiavnických vrchov.
AJ VÁM VIEME do 24 hodín urobiť 3D virtuálnu prehliadku vami predávanej alebo prenajímanej nehnuteľnosti s rovnako kvalitnými fotografiami a pôdorysom.
Bližšie informácie a upresnenie ceny telefonicky NLREAL – kontaktná osoba pán Bohumil Krajčovič +421 948 943 349
Telefonovať môžete denne do 22:00 hod aj počas víkendov. Informácie mailom NON-STOP

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Balkón: 5 m²
 • Garážové státie: 1 x
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty