Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 03. 2020
Karpatská, Marianka
Stavebný pozemok, 1041m2, všetky IS, ul. Karpatská Marianka
180 000 €

Stavebný pozemok, 1041m2, všetky IS, ul. Karpatská Marianka

180 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Úžit. plocha: 1041 m2
  • Cena za m2: 172,91 €/m²
    ID inzerátu: 3943025
Bývať 20 minút autom od centra Bratislavy a zároveň v lese?
MojAgent Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 1041m2 na ulici Karpatská v obci Marianka, časť Panský Les, len 2 km od Bratislavy. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu a má obdĺžnikový tvar. Nová výstavba. Všetky IS ( voda, elektrina, plyn, kanalizácia ). Nachádza sa na súkromnej ulici, kde majú povolený vstup iba majitelia domov a ich návštevy. Čo Vám bude zaručovať maximálny komfort, nakoľko na ulici sa pohybujú iba obyvatelia domov a žiadne cudzie osoby.
Lokalita:
Pozemok sa nachádza neďaleko historických pamiatok najstaršieho pútnického miesta na Slovensku (bazilika, kaštieľ, krížová cesta, prameň s minerálnou vodou). Lokalita má kompletne vybudovanú infraštruktúru a je vhodná aj pre náročného klienta preferujúceho pokoj a blízkosť prírody. Tento výnimočný pozemok Vám poskytne absolútne súkromie a pokoj aj po najnáročnejšom dni v nádhernom prostredí Malých Karpát. Rýchla a dobrá dopravná dostupnosť z Bratislavy cez diaľničný privádzač.

Marianka je mimoriadne obľúbená obec najmä pre ľudí, ktorí sa neuspokoja s husto osídleným bývaním v rovinatých oblastiach, ale potrpia si na súkromie, množstvo prírody a malebné scenérie.
Marianka je najstaršie pútnické miesto na Slovensku, ktorého história sa datuje od roku 1377, kedy Ľudovít I. Veľký z rodu Anjou položil základný kameň kostola. Čiže obec má bohatú históriu.

Cena: 180.000,-€ vrátane provízie pre RK
Kontakt na obhliadky: Mrižo
Tel.: 0905 353 252
TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 22:00hod. aj v SO a NE
E-mail: mrizo@mojagent.sk
Fotografie nehnuteľnosti, text a 3D virtuálna prehliadka sú dielom a majetkom realitnej kancelárie © MojAgent.
Ak potrebujete predať aj Vy svoju nehnuteľnosť a chcete aby bola kvalitne odprezentovaná, môžete sa s dôverou obrátiť na nás a urobíme maximum aj pre predaj vašej nehnuteľnosti ..
MOJAGENT je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.
Realitná kancelária MojAgent. si vyhradzuje právo na prípadné nepresnosti údajov uvedených v tomto inzeráte. Inzerát bol spracovaný v dobrej viere na základe informácií poskytnutých majiteľom nehnuteľnosti.
Ďalšie informácie o zákazke: http://www.mojagent.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Terén pozemku: Mierne svahovitý
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu