Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 03. 2020
Bratislava I - Staré Mesto
Byt 3 izbový Bratislava I Staré Mesto
390 000 €

Byt 3 izbový Bratislava I Staré Mesto

390 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 164 m2
 • Cena za m2: 2 378,05 €/m²
  ID inzerátu: 3945845
Kompletne a štýlovo zariadený trojizbový byt s veľkou terasou. Moderný bytový dom sa nachádza v lukratívnej štvrti Starého Mesta neďaleko Slavína s neopakovateľnými výhľadmi na celú Bratislavu.

Vzdušný a presvetlený interiér tvorí veľká obývacia izba s jedálenským kútom a kuchyňou, dve samostatné spálne so vstavanými skriňami, dlhá chodba vybavená šatníkom/komorou s práčkou a sušičkou, toaleta pre hostí s umývadlom a kúpeľňa s vaňou a toaletou. Z každej izby je východ na terasu.

K štandardom bytu patria hliníkové okná s elektrickými hliníkovými žalúziami, drevené podlahy, bezpečnostné protipožiarne dvere, stropná klimatizácia, sanita značky Duravit, Geberit a Hansgrohe, plne vybavená kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, dizajnové tapety, vlastné plynové kúrenie a alarm. K bytu ďalej patrí parkovacie státie v garáži a pivničná kobka.

Ide o prestížnu lokalitu len pár minút cesty od historického centra a Hodžovho námestia s plnou občianskou vybavenosťou. Oceniť môžete tiež blízkosť Horského parku a rýchle napojenie na hlavný dopravný uzol Patrónka aj diaľnicu D2.

Podmienkou kúpy bytu je kúpa aj susedného 4izb. bytu o rozlohe 330 m2 (interiér 174 m2, terasa 152 m2, pivnica 4 m2) za cenu 1 100 000 Eur, spolu oba byty za 1 490 000 Eur.

Interiér 90 m2, terasa 70 m2, pivničná kobka 4 m2.

Na základe existujúcich opatrení mimoriadne ponúkame tiež videoprehliadky nehnuteľností v reálnom čase.

https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/31978-stare-mesto
ID 31978
--
A completely and stylishly furnished 2-bedroom apartment with a large terrace. The modern apartment building is located in a lucrative section of the Old Town near the Slavín monument.

The beautiful, bright interior features a large living room with a dining area, a kitchen, two separate bedrooms with built-in wardrobes, a long corridor with a built-in wardrobe, washing machine and a dryer, a guest toilet with a sink, and a bathroom with a bath and a toilet. Each room have access to terrace.

The features include aluminum windows with electric blinds, wooden floors, fireproof safety doors, a ceiling air conditioning, Duravit, Geberit, and Hansgrohe sanitary ware, a fully equipped kitchen with built-in appliances, designer wallpapers, a gas furnace, and an alarm. The apartment comes with a garage parking space and a cellar.

The prestigious location is just a few minutes away from the historical center and Hodžovo náměstí Square with a full spectrum of civic amenities. You will also appreciate the proximity of the large Mountain Park and the quick connections to the central transport hub of Patronka and the D2 highway.

The condition for the purchase of the apartment is to buy the neighboring 3-bedroom apartment with a total floor area of 330 m2 (interior 174 m2, terrace 152 m2, cellar 4 m2) at a price of 1 100 000 Euro (both apartments for 1 490 000 Euro).

Interior 90 m2, terrace 70 m2, cellar 4 m2.

In addition to regular property viewings, we also offer real-time video viewings via WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype, and other apps.

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/31978-stare-mesto
ID 31978

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: C
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Terasa: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Garáž: Áno

Doplnková informácia

Na základe existujúcich opatrení ponúkame pri vybraných nehnuteľnostiach okrem bežných prehliadok aj videoprehliadky v reálnom čase.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (110)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu