Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 03. 2020
Palisády, Bratislava I - Staré Mesto
Predaj 3-izbový byt PALISÁDY s krásnym výhľadom na Bratislavský hrad
310 000 €

Predaj 3-izbový byt PALISÁDY s krásnym výhľadom na Bratislavský hrad

310 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 108 m2
 • Cena za m2: 2 870,37 €/m²
  ID inzerátu: 3946657
PALISÁDY LUKRATÍVNA LOKALITA BRATISLAVY

Ponúkame na predaj výnimočný 3 – izbový byt o výmere 108 m2 + balkón na ul. Palisády, ktorý je situovaný v historickom bytovom dome, byt s GENIUS LOCI a krásnym výhľadom na Bratislavský hrad

Exkluzívny výhľad na panorámu mesta s Bratislavským hradom ponúka terasa o výmere 30 m2, ktorú využíva iba súčasný vlastník a je pridanou hodnotou, ktorá robí byt ešte zaujímavejším a atraktívnejším.

Byt s veľkým potenciálom ponúka príležitosť vytvoriť si bývanie snov, je v pôvodnom stave, pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv, v ktorých si môžete zhmotniť vaše sny do nového a originálneho interiéru.

Nachádza sa na 4. poschodí/4, bez výťahu, má vlastné kúrenie, jednotlivé izby sú priestranné s možnosťou dennej a nočnej časti, ďalším zaujímavým prvkom je krásny výhľad z kúpeľne, romantika pri sviečkach s osvetleným hradom v pozadí môže byť príjemným relaxom. Byt je vhodný pre človeka s dušou, ktorý ocení všetky jeho prednosti alebo dynamického managera, ktorý hľadá exkluzívnu lokalitu s najlepšou adresou.

Historický bytový dom s ôsmimi bytovými jednotkami je situovaný v jednej z najlukratívnejších častí Starého Mesta, v pešej dostupnosti je historické centrum, Prezidentská záhrada, ale aj Horský park s možnosťami športových a oddychových aktivít. V lokalite majú sídla a rezidencie diplomatické zbory, ambasády ako aj zahraničné obchodné zastupiteľstvá.

Cena: 310.000 EUR

Kontakt: Jela Béresová tel: 0903 785 292

email: beresova@loftreal.sk

 

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1895
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Posledné poschodie: Áno
 • Balkón: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty