Lukratívne stavebné pozemky v modernom rodinnom rezorte NATUR RESORT Lomnica
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 29. 04. 2020
Veľká Lomnica
Lukratívne stavebné pozemky v modernom rodinnom rezorte NATUR RESORT Lomnica
56 600 €

Lukratívne stavebné pozemky v modernom rodinnom rezorte NATUR RESORT Lomnica

56 600 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 566 m2
 • Cena za m2: 100 €/m²
  ID inzerátu: 3949210
V rodinnom rezorte NATUR RESORT ponúkame na predaj lukratívne stavebné pozemky určené na individuálnu výstavbu rodinných domov. Rezort je situovaný vo Veľkej Lomnici priamo oproti 27 jamkovému golfovému ihrisku. Tento podtatranský región je bezkonkurenčným celoročným cieľom tisícky návštevníkov.

Celkovo 19 stavebných pozemkov s výmerami od 386 m2 do 707 m2 je situovaných v okrajovej časti rezortu. Pozemky sú rovinaté s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. Inžinierske siete a asfaltová komunikácia sú aktuálne vo fáze výstavby s predpokladaným termínom dokončenia na jar 2021. Cena pozemkov od 100 Eur/m2 s DPH.

Rezort je obľúbenou rekreačnou destináciou, súčasťou rezortu budú postupne aj komplexné služby ako reštaurácia s terasou, bar, wellness zóna s bazénom a saunami, priestory pre kongresy a eventy, outdoor a indoor zóna pre deti, ihrisko, cyklotrasa spájajúca Veľkú Lomnicu a priľahlé obce. Neustále rozširovanie a skvalitňovanie služieb v rezorte ako aj rast cien nehnuteľností v tejto lokalite vytvárajú podmienky pre skvelú investičnú príležitosť.

Výborná dostupnosť je zaistená vďaka železničnému ťahu spájajúceho východ Slovenska so západom. Návštevníkom je k dispozícii popradské letisko a bezproblémový prístup po diaľnici D1. Veľká Lomnica je navyše významným dopravným uzlom medzi Vysokými Tatrami, Popradom a Kežmarkom.

Doplnkové charakteristiky

 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu