Dvojizbový nový byt za skvelú cenu
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 06. 05. 2021
Učňovská, Košice II - Šaca
Dvojizbový nový byt za skvelú cenu
85 000 €

Dvojizbový nový byt za skvelú cenu

85 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Developerský projekt
 • Úžit. plocha: 54 m2
 • Cena za m2: 1 574,07 €/m²
  ID inzerátu: 3954959
Nepremeškajte šancu! Amareality exkluzívne ponúka posledný dvojizbový byt za skvelú cenu v bytovom komplexe Byty Šaca 85X, ktorý prešiel generálnou opravou. Byt sa predá v prevedení štandardu, nachádza sa na prízemí bytového domu a práve z toho dôvodu je možné priestor využiť aj na zriadenie kancelárie alebo podobné komerčné účely.
Finálna úprava interiéru v prevedení štandardu zahŕňa kompletne vybavenú kúpeľňu s wc , plávajúce podlahy v celom byte a interiérové dvere . Celková cena takto pripraveného bytu je 85000 Eur. V cene bytu je zahrnuté parkovacie státie, ktoré sa nachádza v uzavretom dvore bytového komplexu a je určené hlavne pre budúcich rezidentov bytového domu.
Lokalita: Jeden z prioritných bonusov bytového domu je lokalita . Bývate na vidieku ale aj vo veľkom meste, len 15 minút od historického centra Košíc. Záujmové územie bytového domu sa nachádza v katastrálnom území MČ Šaca, v jej južnej časti, po pravej strane štátnej cesty Košice – Rožňava, v lokalite bývalých internátov učňovských škôl. V blízkom okolí je úplná občianska vybavenosť . Šaca má veľký potenciál pre rozvoj do budúcna v každej oblasti.
V lokalite je vybudovaný veľký priemyselný park, ktorý tvorí pre Košice až 1200 nových pracovných príležitostí. V Šaci a je prvá súkromná nemocnica, ktorá poskytuje zdravotnú starostlivosť pre spádovú oblasť cca 100 000 obyvateľov. Voľnočasové aktivity môžete nasmerovať na cykloturistiku a turistiku v blízkej prírode a v lete kúpanie v jazere Bukovec.
Podrobné informácie nájdete na stránke www.bytysaca.sk
Ak vás ponuka zaujala a pohrávate sa s myšlienkou začať vo vlastnom, volajte píšte, tč: 0948313479 Ing. Jana Hubová/ osobná realitná maklérka bližšie info, fotky pri stretnutí na obhliadke.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 9
 • Počet podzemných podlaži: 8
 • Podlažie: 8
 • Počet izieb/miestností: 2
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu