4 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM - Záhrady II - ZLATÉ MORAVCE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 03. 04. 2021
Sládkovičova, Zlaté Moravce
4 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM - Záhrady II - ZLATÉ MORAVCE
165 000 €

4 - IZBOVÝ RODINNÝ DOM - Záhrady II - ZLATÉ MORAVCE

165 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 103 m2
  Zast. plocha: 103 m2
  Plocha pozemku: 359 m2
 • Cena za m2: 1 601,94 €/m²
  ID inzerátu: 3955759
POPIS PROJEKTU

ZÁHRADY - je jedinečný projekt rezidenčného bývania. Stabilný developer a vybudovaná infraštruktúra je výzvou pre tých, ktorí chcú investovať a bývať vo výbornej lokalite blízko centra Zlatých Moraviec. Toto bývanie ponúka život mimo ruchu mesta s vlastnou komunikáciou, no zároveň jeho služby, obchody a kultúra sú stále na dosah. 

Nejde o žiadne masové osídlenie, viete si tu vychutnať komornú rodinnú atmosféru, čo je skôr výnimkou pri dnešných developerských projektoch. Projekt Vám ponúka modernú architektúru, overenú stavebnú spoločnosť, komplexný realitný a právny servis, financovanie, poistenie ale aj investičnú príležitosť.

Druhá etapa zahŕňa projekty šiestich radových rodinných domov, ktoré sa skladajú z 1.PP a 1.NP. Dispozícia domu je navrhovaná s ohľadom na potreby budúcich majiteľov, s rozdelením dennej a nočnej zóny. Súčasťou domu je garáž, kde vždy bez problémov zaparkujete.

Celková podlahová plocha domu je 103,40 m2 + 9,30 m2 technickohospodárska miestnosť + 22 m2 garáž. Prislúchajúci pozemok má výmeru od 264 m2 až 359 m2.

Výstavby II. etapy začne začiatkom roka 2021 (všetky povolenia právoplatne vydané), kolaudácia prebehne do 12 mesiacov od výstavby. 

Domov to nie sú iba štyri steny. Je to miesto, ktoré milujete, je to miesto, kde si poviete SOM DOMA.

STAV PROJEKTU

Na výstavbu domu sa použijú klasické materiály v kombinácii s modernými úspornými technológiami. Dom sa predáva v štádiu HOLODOMU, interiér bude čakať na Vaše preferencie, s DOKONČENÝM exteriérom ( fasádna farba, zámková dlažba, oplotenie, chodník, prístupová cesta, verejné osvetlenie). 

LOKALITA 

Radová zástavba rodinných domov ZÁHRADY vyrastá v blízkosti vstupu do Zlatých Moraviec a zároveň v dosahu centra mesta.  Stojí na mieste, ktoré je výborne dostupné osobnou aj verejnou dopravou. Ak ste motorista, pohodlne, rýchlo a bez zdržania sa prepravíte na všetky smery (diaľnica D1). 

Kompletná občianska vybavenosť, štátne inštitúcie, školstvo, zdravotníctvo, kultúra, šport sú nesporne ďalším veľkým pozitívom tohto miesta.

Status: aktívne, Stav: novostavba, Celková plocha: 134.7 m2, Úžitková plocha: 103.4 m2, Plocha pozemku: 359 m2, Zastavaná plocha: 103.4 m2, Počet podlaží: 1, Počet izieb: 4, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 2, Energetický certifikát: áno, Parkovanie: áno, Garáž: áno, Inžinierske siete: áno, Kanalizácia: áno, Plyn: áno, Materiál: tehla, Zateplený objekt: áno, Terasa: áno, Terasa plocha: 15 m2, Vykurovanie: áno, Pivnica: áno, Pivnica plocha: 9.3 m2
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu