Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 04. 2020
Hamuliakovo
Predám trvalo obývateľnú murovanú chatu v Hamuliakove.
95 000 €

Predám trvalo obývateľnú murovanú chatu v Hamuliakove.

95 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Chata a chalupa
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 65 m2
  • Cena za m2: 1 461,54 €/m²
    ID inzerátu: 3959104
Predám trvalo obývateľnú murovanú chatu v Hamuliakove. Dom bol kolaudovaný v roku 2001 plus prístavba v roku 2012. Nová strecha. Veľkosť 65m2, plus 2x pivnica. Dom je napojený na elektrinu, voda je zo studne, kanalizácia je do žumpy. Kúrenie na tuhé palivo-kotol, prípadne elektrina. Veľkosť pozemku je 1000m2.

LOKALITA:
Dom sa nachádza v tichej rekreačnej lokalite Hamuliakova. Kúsok od centra obce. V obci obchod, škola, zdravotné stredisko, klzisko, kaviarne a reštaurácie. Kúsok od diaľnice. V blízkosti relaxčno-športové centrum X-bionic (5km). Cyklotrasa, Dunaj, bufety, tenisové kurty. Hamuliakovo je 17km od Bratislavy.

DISPOZÍCIA:
Pri vstupe do domu sa nachádzame v malej chodbe, cez ktorú sa vchádza do prvej miestnosti momentálne využívanej ako jedáleň. Po prechode cez jedáleň sa dostaneme do obývačky spojenej s kuchyňou. Vedľa obývačky sa nachádza veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Za kúpeľňou sa nachádza technická miestnosť s kotlom na tuhé palivo a elektrickým bojlerom na ohrev teplej vody.

Z obývačky sa po schodoch dostaneme do spacej časti, kde sa nachádzajú dve spálne a samostatné WC. Z jednej zo spálni je vstup na balkón. Pod strechou je príležitostná spacia časť.

Na pozemku sa pred domom nachádza parkovacie miesto prekryte pergolou. Za domom je altánok a kuchynka. Dom je podpivničený. Dve pivnice.

STAV:
Dom je vo veľmi slušnom trvalo obývateľnom stave. Bezpečnostné dvere, plastové okná, kúpeľňa s murovaným sprchovacím kútom spojená s WC. Nová strecha. Voda je riešená z vŕtanej studne s pitnou vodou. Kúrenie elektrické, prípade kotol na tuhé palivo. Dom je postavený zo siporexu a tehly. Strech šindeľ.

V cene kompletný servis Estate Union:

– rezervačný poplatok na nehnuteľnosť vložený do notárskej úschovy
– autorizovaná zmluva notárom (ručí za celý priebeh)
– návrh na vklad spolu so správnym poplatkom
– úschova peňazí u notára
– všetky poplatky spojené s predajom
– všetky potrebné dokumenty (LV,KM)
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty