Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2020
Rankovce
DOMOV PRE SENIOROV v Rankovciach – NOVOSTAVBA
630 000 €

DOMOV PRE SENIOROV v Rankovciach – NOVOSTAVBA

630 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • ID inzerátu: 3963429
Ponúkame Vám na predaj novostavbu budovy vhodnej ako hospic, domov pre seniorov, penzion s prípadným zameraním na agroturistiku. Budova je osadená v krásnej, čistej prírode s výhľadom na Rankovské skaly. Nehnuteľnosť disponuje veľkou parkovacou plochou a ihriskom. Výmera úžitkovej plochy budovy je 1342m2 z toho zastavaná plocha je 671m2, prislúchajúceho ihriska 444m2 a parkoviska 1004m2. Celá stavba je prispôsobená projektovo aj realizáciou pôvodnému zámeru – hospicu so splnením všetkých hygienických požiadaviek podľa príslušných predpisov. Preto celé prízemie je bezbariérové. Na 1.poschodí je možné ubytovať návštevníkov, prípadne chodiacich klientov. Budúci majiteľ však môže zvážiť prístavbu výťahu z vonkajšej časti budovy.
Pri vstupnej chodbe sa na prízemí nachádza miestnosť pre lekára, následne vstupná hala, jedáleň, ktorá slúži zároveň aj ako spoločenská miestnosť, miestnosť pre veriacich a bohoslužby, 12 zariadených izieb, z ktorých má každá vlastné sociálne zariadenie. Na prízemí sa ešte nachádza miestnosť so špeciálnym povrchom vhodná ako telocvičňa, miestnosť pre maséra so saunou a masážnou vaňou, moderná kuchyňa a technické miestnosti – práčovňa, žehliareň, miestnosť pre zamestnancov, sprchy, toalety a ďalšie technické vybavenie. Na 1.poschodí je jedna väčšia miestnosť vhodná pre ubytovanie personálu zabezpečujúceho starostlivosť o klientov a ďalších 12 izieb.
Budova bola dokončená v roku 2015 a v roku 2016 riadne skolaudovaná. Je postavená z dierovanej termoizolačnej tehly a je napojená na všetky siete.
Cena ponúkanej nehnuteľnosti je uvedená aj s províziou. Kompletný právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou a vybavenie úveru k financovaniu kúpy nehnuteľnosti je samozrejmosťou.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2016
 • Energetický certifikát: B
 • Počet izieb/miestností: 24
 • Kúrenie: Ústredné
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón, Internet
 • Plyn: Na pozemku
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty