Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 05. 2020
Pšeničná, Bernolákovo
AGENT.SK | Krásny 4,5-ročný dom s pozemkom v Bernolákove
217 900 €

AGENT.SK | Krásny 4,5-ročný dom s pozemkom v Bernolákove

217 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 118 m2
  Zast. plocha: 112 m2
  Plocha pozemku: 531 m2
 • Cena za m2: 1 846,61 €/m²
  ID inzerátu: 3977351
Pozrite si videoprehliadku: https://bit.ly/agent-sk-video-127420 alebo 3D virtuálnu prehliadku: https://bit.ly/agent-sk-3D-127420 tohto krásneho domu s pozemkom za cenu bytu v Bratislave.

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj 4,5-ročnú novostavbu rodinného domu typu dvojdom v novej štvrti rodinných domov v Bernolákove. Podlahová plocha domu je 93 m2, zastavaná plocha 112 m2. V dome bola navyše vybudovaná pochôdzna plocha v podkroví, ktorá má výmeru cca 25,0 m2 a je využívaná ako skladový priestor. V 3D virtuálnej prehliadke tento priestor uvidíte. Celková plocha domu aj s pochôdznou povalou je 118 m2.

Atmosféra v tomto dome a lokalite je v skutočnosti príjemnejšia, ako v našej video prehliadke a 3D virtuálnej prehliadke, v ktorej môžete približovať a merať: plochu, výšku, a predmety v dome. Môžete si pozrieť pôdorys, bokorys, nárys a rôzne zákutia.

Obec Bernolákovo je obľúbenou a vyhľadávanou lokalitou pre jej polohu, dopravné napojenie a občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tu obchody Lidl a Billa, školy, škôlky, lekári, detské ihriská, oddychové zóny, reštaurácie, jazdecká škola a ďalšie služby. Veľkou výhodou je blízke napojenie na diaľnicu. Ďalšie napojenie na diaľnicu je vo výstavbe a už o pár mesiacov bude možné sa napojiť na diaľnicu oveľa rýchlejšie. Do centra Bratislavy, ktoré je iba 20 km od tohto domu, sa tak dostanete už za pár minút. Výhodou je aj vlaková a autobusová doprava.

Do veľkého nákupného centra AVION a PHAROS PARK sa dostanete tiež za pár minút. Ďalšie obchodné centrá nájdete aj na Zlatých Pieskoch, ktoré sú na skok od Bernolákova. Na skok je to aj do Senca a na Senecké jazerá. Tiež na jazerá Košariská.

Vek, inžinierske siete, materiály a energetická trieda:

- kolaudácia domu: December 2015
- inžinierske siete: voda, kanalizácia, plyn, trojfázový istič do 3 x 25 A s prepäťovou ochranou
- obvodové steny: keramická tvarovka (tehla) Porotherm 300 mm
- fasáda: fasádny systém Baumit
- zateplenie: fasádny polystyrén 100 mm
- strešná krytina: Mediterran
- telekomunikačná prípojka: internet, telefón, predpríprava na optiku
- energetická trieda: na dom zatiaľ nebol vyhotovený energetický certifikát

Dom sa použitím tehlového obkladu na časti fasády, ako jediný odlišuje svojim vzhľadom od ostatných dvojdomov na Pšeničnej ulici. Stavba bola realizovaná developerom do stavu holodom, pričom väčšina profesií bola následne realizovaná individuálne, pod prísnym dozorom vlastníkov.

Elektroinštalácia, štruktúrované omietky, maľby, obklady, dlažby, nášlapné vrstvy podláh, tepelná izolácia stropu s parozábranou, sadrokartónové podhľady, interérové dvere, stolárske výrobky, zabezpečovací systém, terasa s pergolou a ďalšie práce boli vykonávané individuálne, podľa požiadaviek majiteľov. V dome je kvalitná vinylová podlaha a zrealizovaná je aj stavebná predpríprava pre klimatizačnú jednotku.

Dom má vchodové dvere s dvernou výplňou Perito. Pri ostatných domoch boli použité najmä celopresklené vchodové dvere a okná s izolačnými dvojsklami. V tomto dome je použitý profil Salamander s izolačnými trojsklami a s vnútornými žalúziami.

V kúpelni a na toalete sú španielske obklady a dlažby. Interiérové dvere sú biele, lakované, talianskej výroby. Na oddelenie zádveria od chodby a spálne od izby, ktorá je využívaná ako šatník, sú použité dverné púzdra Eclisse.

Kuchynská linka a vstavané skrine sú vyrobené stolárom na mieru. Vykurovanie domu je teplovodné podlahové s termoreguláciou v kombinácii s radiátormi. Príprava TÚV je zabezpečená plynovým kondenzačným kotlom s 50 l zásobníkom značky Buderus.

V záhrade sa nachádza záhradný domček rozmerov 2,30 m x 2,30 m, s možnosťou využitia ako sklad záhradného náradia a techniky, príp. ako sklad bicyklov. Na pozemku sa nachádza studňa a automatický závlahový systém so 4 sekciami.

Brány a výplne oplotenia sú kované. Brána do dvora k rozšíreným parkovacím stojiskám pre dve autá, je s automatickým bránovým systémom Nice. Veľkou výhodou je dostatočný priestor na dostavbu garáže. V dome je naištalovaný nadštandardný zabezpečovací systém a video vrátnik.

Výhodou kúpy tohto domu sú aj nízke mesačné náklady: BVS 23 €, SPP 43 € a ZSE 46 € = 112 €

Kúpu domu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2015
 • Energetický certifikát: B
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu