Garsónka Žilina - širšie centrum
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 12. 2021
Žilina-Staré mesto
Garsónka Žilina - širšie centrum
400 €/mes.

Garsónka Žilina - širšie centrum

400 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Garsónka
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 20 m2
 • Cena za m2: 20 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 3980741
Kompletne zrekonštruovaná garsónka o výmere 20m2 sa nachádza v kľudnej časti mesta Žilina. Má dobrú dopravnú dostupnosť (priamo z estakády) lokalizovaná v malebnom prostredí pri sútoku riek Váh a Kysuca v blízkosti Budatínskeho zámockého parku, vzdialená len 15min. pešo od centra mesta. V garsónke sa nachádza kuchynská linka s indukčnou varnou doskou (vrátane ), chladnička s mrazničkou, 2x posteľ, skriňa, stôl so stoličkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. K dispozícií je aj wifi internet s LED TV a práčka so sušičkou. V celom objekte je požiarna signalizácia spolu so zabezpečovacím systémom v každej miestnosti. Vzdialenosť do centra mesta cca 15 min. pešo, najbližší supermarket LIDL cca 12min pešo (1km), vlaková a autobusová stanica cca 17min pešo (1,5km), autobusová zastávka 3min. pešo  (300m), najbližšie zdravotné stredisko cca 7min. pešo (700m). Uvedená cena je s energiami a DPH pre jednu osobu (pre 2 osoby 350€). V objekte je 32 takýchto garsoniek, k dispozícií je už len posledná voľná.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty