Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Stošice, Liptovský Mikuláš
Stavebný pozemok 661 m2 Liptovský Mikuláš
99 000 €

Stavebný pozemok 661 m2 Liptovský Mikuláš

99 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 661 m2
 • Cena za m2: 149,77 €/m²
  ID inzerátu: 3987380
Hľadáte stavebný pozemok a máte pocit že v Mikuláši žiadne nie sú?
Nechcete do Mikuláša dochádzať denne desiatky kilometrov?
Už ste sa aj Vy stretli s ponukou pozemku kde inžinierske siete sú "v dosahu" a nakoniec ste zistili, že dopojenie do nich vôbec nebude také jednoduché?
Neviete čo si pri ponuke pozemku predstaviť pod informáciou, že prístupová cesta bude zabezpečená vlastným majetkovým podielom?

Pokiaľ ste sa našli v niektorej z vyššie uvedených otázok, máme pre Vás vhodný pozemok.

Áno stavebné pozemky v Mikuláši už dlhodobo nie sú a z hľadiska hustoty zastavania mesta a legislatívnej náročnosti vybudovania nových pozemkov ani tak jednoducho nové nepribudnú. Nezastavaný mestský pozemok je už v tejto dobe vzácna komodita, ktorá so stále zmenšujúcou sa ponukou a s narastajúcim časom stále viac a viac naberá na hodnote.

Stojíte pred rozhodnutím či kúpiť cenovo dostupnejší pozemok na dedine alebo zainvestovať do mestského? Je to rozhodnutie, ktoré ovplyvní Vás a Vašu rodinu na celý život. Miesto bydliska sa pre Vás stane lokalitou, ktorá Vám buď ponúkne možnosti, detské krúžky, služby a bohatú občiansku vybavenosť, alebo Vás od nich odstaví.

Jedna vec je prvotná radosť z kúpy zdanlivo cenovo výhodného pozemku a druhá, následné nemilé prekvapenie, keď začnete riešiť projekty a povolovacie procesy pre vybudovanie prípojok na napojenie sa do inžinierskych sietí a zistíte, že to vôbec nie je také jednoduché ako sa na prvý pohľad mohlo zdať. V horšom prípade bude mať pozemok skryté problémy, cez ktoré sa Vám do sietí ani nepodarí pripojiť. Čo potom s takým pozemkom? Ste ochotný akceptovať aj toto riziko? Problematiku projektov, povolení a možnosti napojenia sa do inžinierskych sietí sme vyriešili za Vás. Pozemok je na inžinierske siete už v tomto momente pripojený, čo vôbec nie je štandardom a pri iných pozemkoch to budete len ťažko hladať. Pozemok má už stavebne osadenú vodovodnú šachtu, kanalizačnú šachtu, elektrické pripojenie, internetový optický kábel. Na Vás ostáva už len rozhodnutie kedy budete chcieť začať stavať.

Zaujal Vás pozemok ale nevedie k nemu riadna cesta? Môže ísť o problém, kedy nie je k pozemku naprojektovaná, stavebne povolená a vybudovaná riadna prístupová cesta. V taktom prípade ešte treba okrem kúpnej ceny počítať aj s nákladmi na vybudovanie cesty vo vlastnej réžií, čo môže predražiť samotný pozemok až k závratným sumám. Nehovoriac o tom, kto Vám to naprojektujte, stavebne povolí a vybuduje v súlade s platnými stanovami. Tu sme opäť všetko vyriešili za Vás. Priamo pred pozemkov sa nachádza už vybudovaná riadna cesta a verejné osvetlenie.

Čo keď si pozemok kúpime a neskôr zistíme, že typ domu, ktorý sa nám páči, nám nakoniec nepovolia postaviť? Nekupujte mačku vo vreci. Namiesto nejasných predstáv, či v budúcnosti, keď budete riešiť projekt pre Váš vysnívaný typ domu, dostanete k nemu súhlasné alebo zamietavé stanovisko stavebného úradu, sme pre Vás pripravili dokument "Povolených typov striech". Kedže typ strechy zásadne určuje vzhľad domu, z dokumentu získate jasnú predstavu, aké sú povolené typy domov, ktoré je možné v území novovybudovanej mestskej časti Stošice postaviť.

Výhody:
- vybudované prípojky inžinierskych sietí na pozemku – vodovodná šachta, kanalizačná šachta, príprava na napojenie do elektrickej siete
- k hranici pozemku je dotiahnutá optická sieť od spoločnosti IMAFEX
- vybudované prístupové komunikácie s verejným osvetlením a chodníkmi
- prostredie bohaté na zeleň - výhľad na Západné a Nízke Tatry.
- napojenie na najväčšie sídlisko Podbreziny a jeho občiansku vybavenosť v dostupnosti 4 min. pešo
- dostupnosť napojenia na diaľnicu v dosahu 3 minút

Všetky dostupné informácie nájdete na www.stosice.sk,
prípadne nás kontaktujte: Matej Skubík, +421 903 743 011, predaj@stosice.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Funkčné využitie: Výstavba rodinného domu
 • Pripravenosť k výstavbe: Vydané územné rozhodnutie
 • Prístupová komunikácia: Betónová
 • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu