Predaj troj podlažný Rodinný dom v Šamorín časť Mliečno
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 10. 2021
Mliečno, Šamorín
Predaj troj podlažný Rodinný dom v Šamorín časť Mliečno
330 000 €

Predaj troj podlažný Rodinný dom v Šamorín časť Mliečno

330 000 €

vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 168 m2
  Zast. plocha: 76 m2
  Plocha pozemku: 948 m2
 • Cena za m2: 1 964,29 €/m²
  ID inzerátu: 3989378
Predaj 5izbového 3 poschodového Rodinného domu na 948m2 rožnom pozemku. V prípade možnosť delenia pozemku na dve menšie. Rodinný dom bol postavený v roku 1990 a skolaudovaný v roku 1993. Rozlohová plocha domu je 76m2, ma tri poschodia. Jedno zvýšené prízemie 75,81m2 + zvýšené poschodie 62,76m2 + obytné podkrovie 29,4m2. Vchod do domu je z čelnej strany. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, záchod, kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom, spálňa, obývacia izba. Z obývacej izby vedú schody do obytného podkrovia. Fasáda nie je zateplená. V izbách je podlaha laminátová, v sociálnych miestnostiach a na chodbe podlaha keramická. Okenné výplne sú plastové izolačným dvoj sklom. Osadené sú vonkajšie plastové žalúzia. Rodinný dom bol postavený z tehál. V celom dome je kúrenie lokálne plynové tzv. gamatky. Zásobný ohrievač sa nachádza v suteréne. V obytnom podkroví je namontovaná klimatizácia. Dom je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, plyn a elektrinu. Pozemok je oplotený, na pozemku okolo domu sú vybudované spevnené plochy, terasa, garáž a vedľajšia budova. Pekné prostredie!
Pri vážnom záujme, dohoda istá!!!

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty