Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 07. 2020
Námestia Sv. Imricha, Ostrov, Piešťany
PREDANÉ-New Living- exkluzívne ponúkame na predaj RD v Ostrove
97 000 €

PREDANÉ-New Living- exkluzívne ponúkame na predaj RD v Ostrove

97 000 €

vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 1372 m2
 • Cena za m2: 646,67 €/m²
  ID inzerátu: 3993592
NEW LIVING-TOP PONUKA ponúkame Vám na predaj jednopodlažný rodinný dom s prístavbou v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v obci Ostrov, ktorý je vzdialený len 5km od kúpeľného mesta Piešťany. Zastavaná plocha domu,nádvoria a záhrady je o rozlohe 1372m2,( celý pozemok je oplotený). Rodinný dom dispozične pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne s WC, komory , vstupnej chodby. V prístavbe sa nachádza izba s kuchyňou ,komorou , kúpeľňou s WC a vstupnou chodbou. Rodinný dom je momentálne v stave rozpracovanej rekonštrukcie, kde je zavedené nové elektrické podlahové kúrenie, je celoplošne odizolovaný. Strešná krytina bola menená približne pred 12 rokmi. Dom má vlastnú studňu, teplá voda je vyhrievaná prietokovým ohrievačom a v prístavbe bojlerom. Tato nehnuteľnosť ma vlastnú žumpu ale je možné napojiť sa na obecnú kanalizáciu.Parkovanie je možné na pozemku pred domom alebo vo dvore, kde je možné postaviť garáž. Rodinný dom sa nachádza vo výbornej tichej lokalite zastavaných rodinných domov s výhľadom na trávnatý park. Atraktivita domu spočíva v jeho úprave podľa vlastných predstáv.
Občianska vybavenosť obce je na veľmi dobrej úrovni, nachádza sa tu: základná škola, škôlka, obchody, reštaurácie, tenisové kurty, detské a futbalové ihrisko.


Ak máte záujem o obhliadku, prípadne chcete vedieť viac informácií, neváhajte a kontaktujte ma na č. 0905 899377

V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky poplatky za právny servis, KZ, kolky, overovanie podpisov, hypotekárne služby - poradenstvo.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty